Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 2.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci Pozor! Blesk maluje [Ručně | PC]
#41
napad dobry...kompozice dobra...pozadi dobre...ale souhlasim s Eugene ze mas co dohánět s anatomii poniku..telo moc dlouhe...a ta kopytka Facehoof ale jinak pekne, chce to vic kreslit a poucit se od profiku Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#42
To je....zajímavé Twilightblush Jen mě napadají 3 otázky: 1) ta síť skrze kterou letíš je přesně co? (prosím ať řekne portál a ne, že si takto představuje atmosféru Twilightoops ) 2) Ten polštář má jaký význam? (skrze portál nejspíš není potřeba a při průchodu atmosférou by shořel..stejně jako ty...) 3) Co bys chtěl dělat ve vesmíru?  Pinkiegasp Já vím, že to některé bytosti láká, ale mě představa vznášení se v hluboké nicotě s pár šutry dost děsí, takže to nechápu  Twilightblush  Rozhodně mě tvůj obrázek pobavil, protože takovou fantazii jsem nejspíš neměla ani na základce  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#43
Nazval jsem to vesmirný třesk proto že ve vesmíru nejrychlejší je světlo. (nepočitám neutrinu). A tohle je podobný jako sonický třesk.
Vesmirny třesk by se dal dosahnout rychlostí která se blíži rychlosti světla. Ve vesmíru bych musel použít štíty které odolá vlivům vesmiru. Ale namaloval jsem to že jsem v atmosfeře. Ten třesk se vytvořil tim že jsem zrychlil na tolik že sem dosahl rychlosti světla. Ale na chvilku. Takže to není portal. A ani ten dysk neni atmosfera. Atmosfera je to pozadí.

Ten polštař je něco jako prkno. Ten to lítání umožnuje. A je z magie. Nic hořlavého.

Vesmir mě fascinuje.

To tělo se mi taky zdálo dlouhe. Jo a zapomněl jsem dodat že jsem to tentokrát dělal z hlavi a negumoval.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#44
Ak ťa fascinuje vesmír, niečo ti k tomu dodám Pinkiesmile

Ad rýchlosť svetla:
Z teórie relativity vyplýva, že pri dosiahnutí rýchlosti svetla dizintegruješ na energiu - žiadna hmota nemôže letieť tou rýchlosťou, ani neutríno. Výnimka sú teoreticky možné častice "tachyony", ale poník je niečo iné.
Prekonanie rýchlosti svetla by znamenalo porušenie špeciálnej teórie relativity a predpokladá sa cestovanie časom (do budúcnosti).

Ad vplyvy vesmíru:
Vo vákuu na teba pôsobí mizerne málo vplyvov, zväčša len gravitácia a trochu elektromagnetizmu. Ak teda nemyslíš tými vplyvmi narazenie do hviezdy Rainbowlaugh

Ad atmosféra a "tresk":
Ak by si v atmosfére zrýchlil čo len na minimálny čas na rýchlosť svetla, pravdepodobne by si tým odstránil Zem z existencie.
Špeciálna teória relativity tvrdí, že na zrýchlenie na rýchlosť svetla potrebuješ nekonečné množstvo vstupnej energie. Ak by ti ju ten magický vankúš poskytol, tvoje okolie by bolo instantne zničené energetickou emisiou. Takže ten "tresk" by síce bol, ale my by sme ho neprežili.
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#45
Ahoj poníci! Nemůžu uvěřit, že půl roku jsem sem nic nedal. Děs.
Ale no co. Už jsem zase tady a není už co řešit.

Konečně jsem si k tomu sednul a udělal to co jsem chtěl.
Mám kompletně hotový svůj Cutie Mark, tak tady je.

My Cutie Mark
[Obrázek: my_cutie_mark_by_blesk1jcz-dani4mz.png]
Popis:
- Soustředí se na vesmír a magii.
- Představuje jednu z nejbližších hvězd Země. Hvězdu Sírius.

 Nejdůležitější barvy:
 - Světle modrá je barva hvězdy Sírius, která září světle modře.
 - Fialová má představovat magii.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#46
Wow blesku !
Odpovědět
#47
Wooow.... velmi povedený a hlavně až moc do detailu zpracovaný opravdu jsem málem spadl ze židle, doufám že brzy bude další umění. Pinkiesmile
Odpovědět
#48
Kdyby to bylo červené, tak je to Crimsonin CM Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#49
Díky moc, opravdu jsem si na tom hodně záležel. Hlavně na úhlech. A nechybělo taky esperimentování s barvami.

Tadysi, doufám že nejsou nějaké následky po případném pádu ze židle.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#50
Pěkné pokračuj jde ti to Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)