Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co Vám vadí na Brony fandomu?
Kazda komunita je nejaka, kazda z nich ma plusy aj minusy. Ale musim povedat, ze zatial s najlepsou komunitou som sa stretol prave tu. Raz za cas sa tu stanu nejake mensie hadky, vacsinou kvoli fatalnym blbostiam. Avsak, to je vsade, a nic nie je dokonale.. to iste u ludi.
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon  Trollestia Well I'm not, someone got over me.     
I also really love Celestia and has a thing for Rarity. Raritywink
Odpovědět
Vidíšto. A právě jsi tady vyjádřila, co ti vadí na fandomu, stejně jako všichni ti ostatní rejpaví negativisti Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Nemám rád Discordiana, vadí mi na fandomu Rainbowlaugh
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
Konečně příspěvek, se kterým se dá ztotožnit.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(02.06.2015, 12:54)Hotsteppa Napsal(a): Podivíni

Dospelí chlapi s rednúcimi vlasmi žijúci v štyridsiatke s rodičmi, no s izbou plnou MLP stuffu. Hardcore waifuisti. Ľudia neschopní sociálneho kontaktu, ktorí sa radšej utiekajú do fantasy sveta plného poňov.

Tak trochu mi vadí provozování virtuální RolePlay (ikdyž já bych to takhle nikdy nenazval)
Nebo spíš dopady na mladou generaci, která si pak přenáší problémi z MLP virtuál roleplay vlastního světa do reálného.
Na sociálních sítích jich je nespočet. Drtivá většina nechodí na MLP akce. A pár jich na to už ošklivě doplatilo.  Twilightoops
Zřejmě udělám na toto téma přednášku. Raritywink

PS:
Nemám nic proti RolePlay... Ale tady jde o to rozpoznání RolePlay a Real Life  Twilightsmile
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět
Wander Fox: "...která si pak přenáší problémy z MLP virtuál roleplay vlastního světa do reálného..."

z mych zkusenosti je to vetsinou naopak, tj. oni sve problemy, obavy atd. z realneho zivota prenaseji do RP. A to vetsinou dvema zpusoby - bud si chteji v RP " na necisto" vyzkouset reseni svych problemu, tj. jake by to melo dopady atd, takze vlastne hraji sami sebe...a nebo hledaji v RP unik, kompenzaci - tj jsem nesmely, tichy atd...tak budu hrat hrozne OP a sebevedomou postavu...

dale nekteri nemaji mnoho (nebo temer zadne) pratel v realite, tak se realizuji v hrani RP. Ale to bych nevidel jako chybu brony fandomu - to je bezne - mladych lidi kteri radci sedi cely den u Minecraftu, sims atd., nez aby vylezli ven mezi lidi, sou na celem svete miliony....
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tohle my taky přijde jako častý důvody k hraní RP a taky bych řekl, že to opravdu může pomoct. Jenom si musej dát bacha na to, aby to co dělaj bylo zábavný i pro ostatní. I ten únik může bejt prospěšnej, když přivede člověka k zamyšlení v čem je ten únikovej svět lepší než jeho reálnej a jestli by s tim nešlo třeba i docela snadno něco udělat.

A taky jsem poznal pár lidí, co je počítače moc nezajímaly, a tak nejenom že nechodily mezi lidi, ale ani na žádný fóra a podobně. Řekl bych, že takovejch bude mnohem víc, než to vypadá, protože se s nima blbě setkává. Ale zas mezi nima asi nebude moc bronies, protože to mi i dneska přijde jako spíš internetová záležitost.

Poníkářema se skutečně stává dost divnejch lidi. To ale neni nevýhoda. To že tenhle fandom dokáže vstřebat i takový lidi je možná jeho největší výhoda, ikdyž to taky něco stojí a na srazech nevypadá tak pěkně, jako třeba na srazu úspěšnejch miliardářů.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Mácaman: Podal si to pěkně, tak nějak sem to myslel  Twilightsmile
Zmok: Ano může pomoct, ale když si každej hraje na záporáka, zabíjí se navzájem, probíhají deprese atd... A když se člověk dozvídá že, se jim to porlíná  do reálněho života (až navraždu Twilightsmile) Je třeba podotkonout, že se to týká hlavně těch, co mají primárně virtuální kamarády Ajsmug A když se dozvídám odstupem času, že jich pár mělo sebevražedný sklony a zkončili na psychiatrii... Tak je asi něco špatně  Ajsmug

Moc sem to nechtěl rozvíjet, ale když se to nakouslo, tak jsem šel k jádru pudla  Ajsmug

Dobré zprávy:
Jinak fandom zbožňuju, hlavně ty bronies kteří chodí aktivně na srazy a můžu se s nima pobavit  Twilightsmile
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět
Jo no, když ve skupině neni nikdo, kdo by fungoval jako reference normální člověka (aspoň trochu), tak se to snadno zvrtne. A takovýho to zas od určitý míry začne odrazovat. Tyhle spirály smrti jsou pěknej hnus. Stýkáním se jenom s jednim druhem lidí se to jenom posiluje.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Alicornie OC, veru to vadí aj mne. Ako je jasné, že napríklad ľudia ako Lauren to majú viac než zaslúžené a ešte by sa na tej našej Zemi nejakí našli, ale určite nie každý, kto si to zmyslí. Ale zrejme si ich vyberajú takí, čo aj v hrách hneď používajú cheaty a potom hra stráca aj čaro (to je však na OT debatu). Napíšem to aj inak: na výber máte v hre autá strednej triedy a niekto si hneď vyberie Lambo Rainbowhuh
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)