Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
#81
Takové velké a detailní rozčlenění co se týče sexuality mi už přijde tedy přehnané Rainbowlaugh. Nechápu, proč lidi mají vždycky potřebu být něčím zvláštním a to by se už člověk divil, co všechno má i své vlastní názvy.
S tou demosexualitou mě to taky překvapilo Rainbowhuh , že to má i svůj název, také jsem to vždy měla tak, že mě nikdo jiný krom člověka ke kterému mám hlubší pouto nepřitahoval a tudíž jsem neměla nikdy potřebu se ani poohlížet po někom atd. a u lidí sázím převážně na charakter, jakmile se mi někdo zalíbí charakterově a začnu k němu něco cítit, začnu ho mít ráda i po sexuální stránce Ajsmug
Ale těžko říct, jak dále se to rozvine, přece jen, je mi teprve 16 a vážné vztahy jsem měla jen dva Rainbowlaugh ( jeden rok trvající a jeden nynější přes dva roky).

Btw k tomu vašemu tématu co se týče asexuality, nikdy mi to nepřišlo jako nemoc, jsou lidi co se s tím takhle narodili, ale třeba i lidi, co se stali asexuální byť kvůli negativní zkušenosti ( a to třeba můžeme mluvit už o sex. zneužití), kde automaticky se člověk uzavře a zhnusí se mu to natolik, že prostě zájem nemá, ale těžko říct, zda to trvá celý život Ajsmug
Odpovědět
#82
TheBlackie - jop, ja uz taky pochopil ze asexualita neni zadna "vada" ale chvili mi to trvalo... Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#83
Nó, jako máme terminologii pro příchutě zmrzliny, tak se hodí mít něco podobný i pro vztah k sexu, když je o tom dneska už přijatelný veřejně mluvit. Ikdyž je to zatim celkem zmatek. Že to tumblr bere zas po svym, to je jiná věc, ale aspoň z toho vznikaj dobrý memy :-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
#84
Šmarjá!  Pinkiegasp Lituju budoucí študentíky, jestli se ten seznam budou muset někdy v budoucnu povinně učit  Rainbowlaugh

M&M kluci  Rainbowlaugh
Já Martina nechci léčit, jen mě to prostě fascinuje, protože ráda přicházím věcem na kloub  Ajsmug Ale radši už mu nechám volný prostor k žití (jdi si vyčistit myšlenky od nechtěného na zahrádku, Martí, a Luna nechť nad tebou bdí Twilightsmile )
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#85
Zmok: memy.. jo máš pravdu ! Twilightsmile takže ironie.

Dost mě překvapuje kolik je tady bi. To jsem nečekal.
.
Odpovědět
#86
(18.07.2016, 09:09)Azuliana Napsal(a): Jinak jak tu psala Aya Yay. Tohle nějak nechápu. Holt jsem svou orientaci zjistila ještě před tumblr, takže jsem ze všech těch a-, pan-, demi- zmatená jak lesní včela.

Tumblr mi se sexualitou sice nepomohl a boom všech různých sexualit zrovna taky dvakrát nechápu, přesto mi zrovna většina tebou jmenovaných sexualit jako žádný velký oříšek nepřipadá.
Asexualita je tu věky, takový člověk zkrátka nepociťuje žádný sexuální drive, takže je to spíš označení pro nedostatek sexuality.
Demisexualita má sexuální drive, ale za život ho pociťuje jen pro specifické jedince. Funguje tedy většinu času jako asexuál, ale má své potřeby, které ovšem nemůže naplnit jen tak s někým. Taková zamčená truhla, ke které je schovaný klíč/klíče, dalo by se říci.
Pansexualita je, to přiznám, pro mne trochu matoucí, ale je to sexuální drive nad rámec biologicky stanoveného pohlaví. (Kdyby mi to někdo, kdo tohle prožívá, vysvětlil ze svého POV, tak bych se opravdu nezlobila. O pansexualitě vím nula nula prd.)

Ad Disco:
Nemyslím si, že by se člověk, co se klasifikuje jinak jako homo/hetero/bi, snažil být sněhovou vločkou. Když člověk nerozumí něčemu tak esenciálnímu, jako je jeho vlastní orientace, nerozumí sám sobě. Když nerozumí sám sobě, jak si pak může být v existenci jako takové vůbec něčím jistý? Je to stav chaosu a depresí. Zní to hloupě, ale lidé mají tendenci se škatulkovat právě proto, že se jinak cítí ztracení a že nezapadají. Samozřejmě, že existují i výjimky, co se k něčemu hlásí jen proto, že se jim to zdá kewl a bůhvíco, ale i tak to je hlášení se k nějakému (ačkoliv malému) celku, kam člověk může patřit.

---QSFW závěr---
Abych to tak shrnula, ráda bych o sobě prohlásila, že mě přitahují ženy/že mě přitahují muži/že mě přitahují muži i ženy, ale tak to zkrátka není. Jako teenager jsem o sobě prohlašovala, že jsem bisexuál, protože dokážu něco atraktivního najít na obou pohlavích, ale pokaždé mi byla intimní blízkost s jinou osobou nepříjemná, přesto jsem se jako asexuál nikdy plně necítila. Když mi to s muži nešlo, tak jsem si i několik velmi zmatených týdnů myslela, že jsem asi lesba, ale to pravda také nebyla, protože mě žádná žena sexuálně nepřitahovala. Lidé se mi líbí esteticky, ale ne sexuálně. I když jsem měla crushe, nikdy jsem si nedovedla představit, že bych s nimi měla vztah na sexuální úrovni, samotná ta představa mi byla nepříjemná. Pak jsem se v osmnácti zamilovala a celé to udělalo otočku o 180°, ale to už do své zpovědi zahrnovat nehodlám, protože jsme přeci jenom na fóru pro fanoušky cartoonu mířeného na děti. Píšu to sem proto, že doufám, že to lidem pomůže pochopit, že spektrum sexuální orientace není tak úplně černobílé. Mějte hezký den a nezapomínejte na ochranu, howgh. Pinkiehappy

Odpovědět
#87
Aya Yay: vím, co ty pojmy znamenají, jen jsem nikdy neměla potřebu se ještě nějak speciálně škatulkovat.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#88
(18.07.2016, 12:53)EresielRanwa Napsal(a): Šmarjá!  Pinkiegasp Lituju budoucí študentíky, jestli se ten seznam budou muset někdy v budoucnu povinně učit  Rainbowlaugh

Naštěstí to nejsou medicínské pojmy, tak nebudou muset Twilightsmile a jo - připomnělo mi to onu přednášku na FF (zmiňoval tady už tuším Quint), kde těch pojmů bylo ještě dvakrát tolik, co na obrázku, co posílal Baterka Rainbowlaugh

Mno... na téhle klasifikaci mě především překvapuje snaha vytvořit na všechno škatule, a přitom co se sexu týče platí víc než kdekoliv jinde, že tisíc lidí tisíc chutí. Tak nějak z toho cítím tu snahu někam mermomocí patřit (když je dneska moderní se vymezovat vůči úplně všemu, co se kde ukáže) a ulevit vlastní hlavě tím, že se můžu nějak pojmenovat. Paradoxně je to dneska co se vztahů týče mnohem složitější - už třeba jenom proto, že být mainstream není příliš cool, čehož se někteří snaží docílit vynucováním si specifického chování vůči své osobě. No a pak se nějaké to milování těžko začíná Pinkiehappy však dokud to nejde proti zákonu a všechny zúčastněné strany s tím souhlasí, tak je milování (po psychické i fyzické stránce) každého věc, ne?

btw. Co se pamatuju, tak podobnou anketu už tu kdysi pořádal Kiraa a pak výsledky prezentoval tuším na IstroConu. Je teda fakt, že tehdy ono rozdělení nebylo tak sofistikované.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#89
(18.07.2016, 13:34)Azuliana Napsal(a): Aya Yay: vím, co ty pojmy znamenají, jen jsem nikdy neměla potřebu se ještě nějak speciálně škatulkovat.

Však "vo tom to je", že ty další divný škatulky jsou pro lidi, kteří nezapadají do běžných vymezení. Twilightblush

Odpovědět
#90
Aya ad POV: Pansexualita je prosně don't care, já jako osoba obecně nepřitahovaná pohlavními orgány a znaky mám zase trochu problém porozumět těm jednostranně orientovaným (hetero/homo). Už vůbec ovšem nechápu potřebu rozlišovat mezi pan a bi, proto bych se taky mezi "normálními" lidmi představil jako bi, ono je to v jádru fuk.
„Nikdo nepočítá s Brnem.“ – D'Artagnan
⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯⎯
Olomócky sčoche
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)