Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.69 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Legends of Equestria (Equestria Online)
Ponysynth: Natoč zase nějaké videiko pro nás nešťastné, kteří se tam nedostanou, plííííííísssssss  Raritycry Pinkiesad2
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Eresiel zkus toto : https://mega.nz/#!TMVQ3C6C!XyD7rbUa6PU9v...ogy5EhWfpM Ajsmug
hope i helped
Život je jako tetris, pokud zapadneš, zmizíš.  Twilightsmile
Odpovědět
Děkuji Twilightsmile Zkusila jsem štěstí znovu a hra je konečně nainstalována a možná se i dokonce spustí  Pinkiegasp Já se tak těším!!!  Pinkiehappy
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Uééé!!!  Raritycry Tak hra se mi sice úspěšně spustí, přihlásím se, vyberu server a v okamžiku, kdy bych měla vytvořit svůj charakter, tak mi tam panel s možnostmi jen problikne a dál už jen zírám na modrou oblohu, v které nic není  Twilightoops
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Ono už to je? A sakra.. Škoda, že idem na víkend preč :/
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Sákra já si asi nezahraju.... Je to akce na tenhle víkend, nebo už je to konečně naporád spuštěné? Kedu totiž do Chorvatska a kompa s sebpu neberu.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz Trollestia

Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad  Ajsmug  
Odpovědět
EresielRanwa skus sa pohrat z rozlisenim mne to predtym ties islo as ked som dal mensie rozlisenie teda pokial tii to uz neide ..ze bola chyba u nich
Odpovědět
Tak, hra se mi sice spustila, ale když pak chvilku hraju, tak mi počítač napíše, že program neodpovídá. Má někdo podobný problém?
Šlo mi to normálně jen jednou.  Pinkiesad2 Poradil by mi někdo, prosím? Zkoušela jsem launcher i 64bitovou verzi. Minule jsem tyhle problémy neměla. :c Děkuji moc za odpověď. Pinkiesmile
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
Tak už taky hraju...za Pegasku. Hra mi šlape v pohodě, neseká se, nepadá...akorát mi jaksi nejdou tlačítka (inventář, mapa, atd..) a nemám sebemenší ponětí, čím by to mohlo být Twilightoops
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
mno pokial to este pojde tak vecer /v noci tam budem Calamity pegas ked tak sa ozvite skusime njaky quest spolu
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)