Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaše nedávné zážitky
(08.09.2016, 12:47)Martin Napsal(a): Nevím, kdo komu brání, aby v rámci ČR každý občan vsadil jedinečnou kombinaci za 20 Kč a čekal. Jedna z nich jednou vyhrát musí. Škoda, že některým lidem neříká nic ani statistika/kombinatorika. Pravděpdobnost výhry na 1. pořadí je 1 ku 14 miliónům! Mají ti lidé představu, co to je za číslo?

Tak o pravděpodobnosti nemají představu no... třeba nic jako nezávislost jevů jim nic neříká, a tak se tvrzení, že jednou ta kombinace musí vyhrát, prostě objevují. No nemusí. Každé losování je nezávislý jev (výsledek jednoho losování není podmíněn výsledkem jiného losování), takže je úplně jedno, jestli někdo vsází pořád tu stejnou kombinaci, nebo pokaždý jinou, protože všechny mají pořád stejnou šanci na úspěch a hlavní výhru získá pokaždé právě jedna. Je to sice míň než 14*10^6 (protože např. mladiství sázet nemůžou), ale i tak jde o milióny. Kdo si to dovede spočítat, tak ve Sportce hraje a sází pro zábavu, ne proto, aby na tom vydělal.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT: Fór je v tom, že i kdyby řekněme 5 milionů lidí vsadilo Sportku a každý jinou kombinaci (resp. v tomto případě nutně každý tři sloupce), jedna z nich opravdu padnout musí (málokdo je ale takový blázen, aby to šel vykřičet do světa). Každopádně, kdyby každý člověk v ČR, co si vsadit může, opravdu vsadil každý jinou jednu nebo dvě kombinace čísel, nepokryje populace počet možných kombinací, a i kdyby chybělo jen mizerných 100 000 (jako že bude víc), je tu šance, sice ne až tak pravděpodobná, ale reálná, že příštích 900 let (2x týdně) nepadne ani jedna z kombinací, kterou si lidi vsadili (zatím se opakovala jediná kombinace jen jednou v historii, pokud mám správné údaje). A stále nepůjde o podvod. Byť budou jistě někteří dál tvrdit opak (což o to, o pádu dvojčat mám také pochybnosti, byť teda zase pro změnu konspirátory o přistání na Měsíci beru s rezervou; a abychom se pak nakonec nedivili všichni). Sportka je dobrý adrenalinový sport, který tolik nestojí. Peníze, které tam nacpete, navíc udělají radost někomu dalšímu Ajsmug

UPDATE: do diskuze už konečně dorazila inteligentní stvoření. Z toho ale může vyplývat, že i k červenému tlačítku doběhne nejdřív blbec Twilightoops
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
no panove, ja si obcas vsadim (vcera teda ne sakra Rainbowlaugh ), proste proto ze vim ze obcas nekdo vyhraje, tak proc ne zrovna ja ze? Rainbowlaugh nicmene jsem zjistil, ze jsou v zivote mnohem dulezitejsi veci nez penize a kdybych kvuli nim musel ten vcerejsi vitezny ticket roztrhat, udelam to Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Já si kdysi sázela na motorky a F1. Občas mi to vyšlo Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Tak si dneska jedu tramvají a vidím slečnu. Respektive vidím její rameno, přes které je velké tetování Princezny Mononoke i s vlkem. Následně si prohlížím i její punkovou bundu, když mě do očí praští její druhé rameno - přes to celé měla velké tetování Mane6! Nějakou tu chvíli jsem se osměloval, a když už jsem měl vystupovat, tak jsem se jí zeptal, zdalipak by nedorazila na sraz. Bohužel, prý se dívá a fandom sleduje, ale družit se nehodlá Twilightoops .
Ale to tetování bylo úžasné Pinkiehappy .
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
Iluzon: Ano, to je upomínka na to, že broníci jsou všude a mnohdy šťastně skrytí Rainbowlaugh Já bych se asi ještě před rokem kroutila při vidině srazu taky Twilightblush (no možná i dneska Twilightoops )

Já dnes podnikla každodenní tříkilometrovou pouť mezi poli pro dítě do školky a musím říct, že to vedro už je skutečně megaotravné Applejackconfused Už aby konečně přišly ty slejváky, v tomhle se existovat nedá!!! Raritycry
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Iluzon:
Také občas náhodně potkám po cestách lidi, co mají něco s poníkama. Vždycky mi udělá radost, když někoho takového vidím Twilightsmile Proto si více všímám placek, které lidi nosí na zavazadlech.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Unikla warcraft adventura kterou blizzard zamítl. Stahujte!
Je už i na ULOŽTO.
Článek
.
Odpovědět
Zajímavý název zastávky v Ově, Kino Luna. Rainbowlaugh
[Obrázek: Ss_FikK5AQjRKwIjbG2ZM5lBTDQswOLcp7M9FAdB...52-h940-no]
Steam Twitter DeviantArt (no MLP)
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Je úžasné, že konečně skončila vedra a sprchlo, pěšopřesuny mezi domovem a sousední vesnicí, kam chodí moje dítko do školky jsou hned k životu přívětivější Twilightsmile Než dorazíte k něčemu takovémuto...
   
Ale je to v poho, už jsem tamtudy šla 3x a zatím pokaždé zůstala jak zázrakem suchonohá  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)