Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Místa s Pony goodies
Rudolf - Špatně taky čekám. Rainbowlaugh
Odpovědět
(28.07.2016, 16:17)houpe Napsal(a): Povlečení z lidlu cena 499. Hned jsem ho vzal bylo poslední. Bárta nebo Snoopyho měli ještě dost.

[Obrázek: sfUL2bI.jpg]

Ten RD-Twi ship na polštářku je prostě dokonalost. Rainbowlaugh Twilightblush Rainbowkiss Facehoof
Nekráčej přede mnou, možná za Tebou nepůjdu. Nekráčej za mnou, možná Tě nedokážu vést. Kráčej vedle mě a buď můj přítel.Twilightsmile
Odpovědět
Jo, tak to je nádherné. Škoda že v mém okolí nic není. Facehoof

A zrovna tohle by se mi líbilo. No nejlepší by bylo jenom s Twi.
hmmm, něco s tim budu muset udělat
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Povlečení se dá normálně koupit online v českých e-shopech i za nižší cenu - kupovali jsme hromadně před pár lety. Jen koukám, že po letech trochu změnili vzor Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Jo Jamisi, To je fakt. Proč chodit po městech, když na e-shopu to je mnohem lepší.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Zdravíčko,
chci se zeptat, zda už jste někdo potkal Sunset Shimmer?, nacházím všechny ostatní, ale ona se někde schovává.
[Obrázek: Sunset-Shimmer-Pep-Rally-Single-Mini-2.jpg]
Odpovědět
Vítej v ČR kde se vše dostane na trh až o rok později SS taky vyčkávám a taky beznaděj Rainbowlaugh
Odpovědět
Kterak vypadá broníkovo utrpení...Víte, že tam je a že je příliš hluboko na to, abyste ji dostali Raritycry (foceno na Kladně v Oáze)
   
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
To vypada na Fluttershy , bohuzel je Buttwing (kridla daleko na zadecku) ale pokud ji opravdu chces ,navstiv nejakou trznici ci pout mivaji celou Mane 6 za 100-150 kč
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
(19.09.2016, 22:56)Tadys80 Napsal(a): Vítej v ČR kde se vše dostane na trh až o rok později SS taky vyčkávám a taky beznaděj Rainbowlaugh

Oficiální merch má ČR většinou rychleji než mnohé země ve zbytku Evropy - založeno an skutečnosti že s přítelkou hledáme dostupné zdroje MLP merche krátce po tom, co jsou vydány a v ČR lze tyhle kousky najít často mnohem dříve něž jinde v Evropě.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)