Anketa: Tak co, jak se vám Overwatch líbí?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Nemůžu se dočkat!
51.11%
23 51.11%
Mno, není to špatné...
28.89%
13 28.89%
Ježiši, co si to zas ten Blizzard vymyslel...
20.00%
9 20.00%
Celkem 45 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Overwatch
#51
Takže koukám, že to je na spoustě rancích stejný. Doufal jsem, že přes padesát už se to oddělí od toho "plevelu" (protože 40 dostane každý že). Ale evidentně nic.

Teďka jsem nedávno k sobě dostal tři lidi, co byli ve skupině. Dva měli 45 bodů, jeden 30. Evidentně ho snažili potahat nahoru. Jenomže ten blb pořád pickoval Anu, i když to s ní neuměl, navíc v jakékoliv situaci, takže to pak dopadlo jak to dopadlo. V další hře jsem je pak dostal proti sobě a byl to nádherný pocit, když jsem toho s tou anou zrušil Rainbowlaugh
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#52
Môžme nejaký tím spraviť, dohodli by sme sa na nejakom čase atď. Tak sa to hrá oveľa lepšie, teraz mám brigádu cez leto, no nejako by sme to mohli skúsiť Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
#53
Slyším něco o brony týmu, přes šest nás určo bude, otázkou je, kolem kterého levelu se tak nějak pohybujeme. Level jako takový sice není až tak důležitý (v compech hraje kolikrát třicítka líp jak stovka Rainbowlaugh) ale zase, aby to nebylo, že půjde desítka a čtyři stovky nebo tak.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#54
Jestli si mě někdo chce přidat tak RoboJester#2785 , ale competitive moc nehraju , dohrál jsem jen placement matche a skončil jsem na 47.
Odpovědět
#55
Tak ja som tam lvl 85 či koľko, skôr competetive level je dôležitý, ten, kto to teda hráva Rainbowlaugh
A aj tak, ten čas bude ťažké dohodnúť Rainbowlaugh
ENFP Pinkiehappy
Odpovědět
#56
Zrovna sem si ow koupil, ale nemám na to komp, takže to bude hrát přes můj účet kamarád, a až si koupím komp, tak si klidně dáme Rainbowlaugh
Battle tag: MikuVeverka#2398
Odpovědět
#57
Dovolím si takový skoro self promote. Rozjel jsem na fénixu nový projekt. Dabing do overwatch shortů! Pinkiesmile

“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#58
Tak to je naprosto boží, Fénixe miluji už od dob rozpadu Perla Group a prvních Kyanidů Rainbowlaugh
Odpovědět
#59
Kdo by chtěl si zahrát (kdo ještě není zadaný v celém týmu) tak mě naleznete na tomto battletagu: wolfrin#21415
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
#60
Od minulého videa to je sotva týden, ale milá Tracer má na fénixácké časové plány trochu jiný názor.

“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)