Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Tak ono je veřejné tajemství, že s 18+ sekcí mělo fórum zkušenost, ale už tomu nějakou chvíli bude. Ale afaik už tu není, se to přesunulo jinam a od té doby o tom nemám přehled.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Ono pro "registrovaný" je dost málo. Lidi uměj podvádět když jsem jim chce.
kdyby se to mělo znovu zavést. Tak by na to musel bejt systém.
Třeba udělování práv do té sekce nebo něco podobného, těm co jim je skutečně 18+ o kterých se to vý, že jejich věk je zkutečný.

A taky, když to tady není, tak tomu je i důvod.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
(29.10.2016, 00:24)blesk1j_CZ Napsal(a): Třeba udělování práv do té sekce nebo něco podobného, těm co jim je skutečně 18+ o kterých se to vý, že jejich věk je zkutečný.

Co si vzpomínám, tak tomu přesně tak bylo.

(29.10.2016, 00:24)blesk1j_CZ Napsal(a): A taky, když to tady není, tak tomu je i důvod.

Pravda.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Docela by mě zajímalo... (když mi tohle téma o 18+ začalo vrtat hlavou.) ...jak to vlastně bylo, že se to tzv. schovalo do trezoru?
Tak jako něco já tuším logicky proč... Ale nevím jak to bylo. V tu dobu sem tu ještě nebyl.

EDIT: ...A vím, že to tady bylo.
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Co vím, tak to bylo na bázi žádosti o přístup, jinak to viditelné vůbec nebylo. Pokud jsi o tom věděl, tak proto, že ti to někdo s přístupem řekl nebo ukázal.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Do trezoru se to nedalo, ale byl proveden totalni nuke cele sekce, referenci, reputaci atp.

Forum je dostupne komukoliv i neregistrovanym, target audience My Little Pony jsou 5-9 lete deti a davat sem 18+ obsah, kor kdyz se to cele dostalo do faze vlastniho sdruzeni a pravnickeho subjektu, je blbost. Pred par tydny se natacel dokument o Libussi, vcetne te nasi. Mistni data se pouzivaji na disertacni prace na univerzitach. V novinach, jako jsou Hospodarske, Blesk ci jine se tez bronies z CR ukazali a to nemluvne o poradu National Geographic, BBC News a MTV Finland.

Osobne mi treba obsah Fallout: Equestria nevadi a spoustu hostu jsme zvali na CZQ z teto tematiky, ale kdyz jsme pod drobnohledem a jsou pod tim podepsany jmena, tak holt se to musi drzet na uzde.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
tak na takovéhle věci existují jiná přímo na to zaměřená fora, takže se to sem cpát nemusí
Odpovědět
"Better safe than sorry", přesně jak řekl Ferrari, když někdo chce 18+ obsah, najde si ho na zbytku internetu, ale zatahovat ho sem, když to může působit problémy je jaksi... Kontra-produktivní.

Jediné co, tak musí člověk umět anglicky. Pak je mu otevřen celý nový svět, a to doslova Twilightsmile
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
Jasné, že existují specificky jiné fóra na tyhle věci, ale žádné z nich není české (alespoň o žádném nevím). Nevadí mi číst gore/R34 povídky v aj nebo nj, jenže čeština je specifickým jazykem, který má své vlastní výrazy, obraty a tak. A to ještě nemluvím o tom, že i když většina z českých broníků umí anglicky aspoň natolik, že je schopná se jakžtakž dívat na jeden díl MLP bez titulků, ale jen málo z nich umí anglicky natolik, aby si mohli dovolit číst literaturu v cizím jazyce. To je úplně jiný šálek kafe, než se podívat na jeden díl MLP, kde se používá veskrze "jednodušší" řeč.
Odpovědět
Mno něčím málo také přispěji.
Nebudu předstírat, že tím jak se začalo více dohlížet na R34 a gore mnoho lidí přestalo psát. Nevím jestli někdo přestal kreslit ale někteří opravdu odešli, přesunuli se jinam. Některým se podařilo že ti co chtěli je našli a vyžádali si ten zde zavrhovaný materiál, a jiní prostě upadli v zapomnění.
Bohužel to je život a to jak to tu dnes vypadá, tak k tomu se dlouho směřovalo. Osobně mi věci jako R34 a gore nevadí, ale nevyhledávám je. I tak vím že i v těchto žánrech se najde plno skvělích dílek které za přečtění či pokoukání stojí. Jenže jsem jeden z těch o kterých se může říct, že angličtina je pro ně moc náročný jazyk a čtení v něm si neužiji Rainbowlaugh Přicházím tak o dost z mnoha žánrů (grrr warhammer 40000 má tolik dobrých knížek co nejsou v češtině)
Každopádně jsem rád, že se vedení rozhodlo udělat co udělalo. Hlavní je mít na konci čisté svědomí a dosáhnutí toho jakou měli vizi. Nevím nakolik se to tedy povedlo, ale myslím že odvedli dobrou práci.
Takže znovu zavedení neexistující sekce bych také nedoporučoval. Kdo chce tak najde i v českých vodách co potřebuje, ač je to složitější, nebo aspoň má člověk motivaci na té angličtině zapracovat xD.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)