Hodnocení tématu:
  • 30 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vlče tvoří
Souhrn mých pony commissionů, nebo kousků co souvisí s tímto fórem:

Commission 17~ Foxter

Commission 16~ Schimy

Commission 18~ Kobayashi-Maruu

Commission 19~ Cally

Snad se líbí Twilightsmile
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Libuše s Radkou si dávají čaj:

Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Já nevím proč, ale duhoví poníci kreslení více realisticky vypadají dost creepy. Taková barevná burtonovka.

Což nemění nic na tom, že je to nakreslené hezky, to jo a téma včetně postav se mi líbí.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Oh.. realistické ? Ne froldo. Tohle je naprosto výborná stylizace koně.
Btw ani duhový poník není realistický. Je to stylizace.
.
Odpovědět
Nemám rád, když se duhoví poníci kreslí s tenkými kopýtky a divnou šišatou hlavou, ale to je můj problém.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Ale no tak, snad se nebudeme hádat ve Vlčecím tvůrčím vlákně. Pinkiesmile

Sám mám své preference ohledně stylizace poníků, ale ani tak si nemůžu nevšimnout, že Vlče odvádí skvělou řemeslnou práci. Světlo a stíny, a vůbec barevné ladění se mi hodně líbí - už jen z toho důvodu, že je originální a funguje. Anatomie zvládnutá parádně, křivky ladné a přirozené. Gesta a výrazy tváře prozrazují emoce postav bez jediného škobrtnutí, a především je z toho cítit taková nějaká těžko vyslovitelná atmosféra.

Vlče kreslí dlouho a často a na jejích dovednostech je to opravdu vidět. Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
Frolda: ano ano každý má své preference a naše se jednoduše neshodují Pinkiesmile
Jinak debatu o míře stylizace tady vítám, jen prosím bez přehnaných emocí.

Baterka a Aelipse: děkuji za vaše zastání a milé komentáře.
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět
Taky mi to hned přišlo creepy. Trochu tim stylem jako Antošíkovy poníci ;-) Po chvíli mi došlo, že mi těma velkejma hlavama a tenkejma krkama a končetinama připomínaj africký děti umírající hlady. A tak ve mě nevyvolává moc přijemný pocity se na ten obrázek dívat. Na jednu stranu je prima, že to neni tak přeslazený jako většina obrázků s poníkama; na druhou mi to moc nedává smysl u pohodovýho popíjení čaje.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět
Více než stylizovaná anatomie mně na tom obrázku vadí ten příšerný DeviantArt vodoznak, to považuji za největší prasárnu, jinak respektuji tvůrčí volbu kreslit velké hlavy a tenké nožičky. Obrázek ve mně vyvolává příjemné pocity, líbí se mi teplé světlo, příroda v pozadí a podpovrchový rozptyl světla přítomný třeba na uších poníků a místy přítomné šrafování, to mi přijde moc zajímavé.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
Zmok: hah Africké děti umírající hlady až tak? Rainbowlaugh i když se to nevylučuje s mou (někdy asi i nezdravou) zálibou v hubených tvorech. Měla bych si jednou dát challange na tlustého poníka.

Eugene: vodoznak musí být, ale nebyl to můj výmysl. Na většině mých prací ho nenajdeš, tohle je jen jedna speciální výjimka Ajsmug Jinak to světlo byl z mé strany spíš experiment ,co vyšel dobře Pinkiehappy Ještě se mám o něm hooodně co učit, abych ho mohla používat cíleně.
Chcete-li vidět více z mé tvorby, najdete ji na mém deviantARTu, FB stránce, Patreonu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)