Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Friendship reports
#41
Milá princezno Celestie, chtěl bych se s vámi podělit o svůj nedávný zážitek. Jelikož v pondělí bylo horko, rozhodl jsem se ho vykoupat u splavu. Cestou mě oslovil náhodný kluk a slušně se zeptal, od kdy jsou fotbalové tréningy. Jelikož byl hrozně ukecaný a já měl dobrou náladu, protáhlo se to skoro na dvouhodinový příjemný rozhovor Rainbowlaugh. Friendship is random, new friend get Pinkiecrazy. Mimochodem, možná byste mohla něco udělat s tím počasím, jelikož poslední dobou to vypadá, že se Discord nudí. Váš oddaný, ospalý poddaný Birdyy
Odpovědět
#42
Dear Princess Celestia,

Yesterday I learned that sometimes, pretty girls really DO fall from the sky.

Your faithful subject,
Kaja
Odpovědět
#43
Drahá princezno Celestie,

dnes jsem se naučil, že by poník neměl kvůli svým problémům zapomínat na své přátele, že skutečný přítel je tu pro tebe, i když má sám své potíže a nehledí na ně, a že není správné lámat nad někým hůl, protože udělal chybu.

Tvůj oddaný žák,
Mácaman
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#44
Drahá princezná Celestia...
Pred pár dňami som zistil, že niekedy môžu byť činy priateľov nepredvídateľné a to dokonca v dobrom zmysle. Pretože ak sa niekto rozhodne pre niekoho urobiť niečo dobré, je to pravý priateľ a mali by sme mu byť nielen zaviazaní, ale aj vďační za jeho dobrotu. Preto si cením všetko dobré, čo priatelia robia nielen pre mňa, ale aj pre ostatných a aj pre seba navzájom. Pretože to je pravý význam tejto mágie...
Váš verný študent a priateľ Ponysynth One.

P.S.: The cake is a lie Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
#45
Star 
Drahá princezno Celestie,

dnes jsem se naučil velmi cenné lekci. Pochopil jsem, že konverzace s přáteli není výslech nebo test ve škole, na který odpovídám ano, ne. Ikdyž mě téma konverzace nebaví, tak se do ní zapojím, aby příteli nepřišlo, že se baví sám se sebou. Málem jsem toho přítele ztratil, ale on byl na tolik moudrý, že mi pomohl uvědomit si moji chybu. Myslel jsem si, že po tom co sleduji seriál jsem ten nejlepší přítel, ale místo toho jsem jen namyšlený sobec. Lidé, kteří seriál neznají mě učí věcem, které už dávno znám, ale správně si je neuvědomuji. Možná vám přijde, že to je základní věc, kterou si uvědomuje každý, ale já jsem si jí nejspíš neuvědomoval.

S přítelem jsme se udobřili a já se naučil další stránce magie přátelství....
Váš věrný velvyslanec na planetě Zemi Glory Rogue.
Odpovědět
#46
Drahá princezno Celestie,
v tomhle týdnu jsem se naučila, že přetvařovat se ti nepřinese přátelé. Nemůžu se zavděčit každému poníkovi/člověku, a to, když se před ním nebudu chovat upřímně mi může uštědřit pěkně bolestnou lekci. Pravé kamarády však musím hledat s lampou ve dne, protože i ti, kteří vypadají jako ti nejlepší vás mohou v těch nejhorších chvílích opustit. Jak mi kdysi řekla jedna osoba, ,,lidé jsou pavouci"
S pozdravem,
vaše drahá studentka Elegance
Odpovědět
#47
Drahá princezno Celestie,
ne každý, kdo se chová jako přítel, tím pravým přítelem je. Přítel se vám nepotřebuje zavděčovat, přítel pro vás dělá věci, protože vás má rád. Nemá tedy cenu plýtvat časem s těmi, kteří si to nezaslouží.
S přáním pěkného dne
tvá oddaná žákyně Moni


Odpovědět
#48
Princezno Celestýno,

někdy je nejzábavnější dělat věci, které Vás prostě baví, i u cizích lidí, aniž byste přemýšleli, proč je děláte, a teprve po pár dnech, kdy Vám dotyčný zavolá, vlastně zjistíte, že jste mu nevědomky celkem pomohli, a ještě z toho měli dobrý pocit. Nehledě na fakt, že jste se opět něčemu novému přiučili.

S přátelským podzravem, Vy víte kdo, Elf "naštěstí už dávno pryč ze školy" man Pinkiesmile

btw. Samochvála smrdí
(kromě toho jsem jedním šmahem nejspíš zase naštval někoho, kdo si chtěl vydělat, tak doufám, že se to nerozkřikne, abych pak neladil půlku vesnice... Pinkiesmile Ne teda, že by mě to nebavilo a naštěstí jsem posledních pár let čím dál tím lepší v odmítání nabízených odměn )
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#49
Dear princess Celestia,

i have learned today, that Friendship REALLY IS Magic!

Yours faithfully student,
Mácaman
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#50
|)|24/-/4 ||21/v(32/v0 (3135713,
|)/v35 |53/v\ |51 (_)/3|)0/v|14, 2ˇ3 /v3/v´1 8´/7 54´/v,
||20702ˇ3 | |(|)|2ˇ /v3/v\4´/v\3 /v3ˇ|(0/-/0, |(|)0 8´/ /v4´/v\
|0/v\4´/-/41, 74|( 5|0()57() /3ˇ(1´ /v()´2ˇ3/v\3 ()|)3147 54/v\1.
/v/v0/-/0|(|)´/ 53 0|)/4´2ˇ|´/v\3 ()|)3147 1 /1´)3 /3ˇ(1´, /v32ˇ
8´/(/-/0/v\ ()|)3ˇ141| 5 05747/vˇ|´/v|. 0 70/v\ |53/v\ 53 /v\0/-/14 54/v\4
||2ˇ35/3ˇ|)(ˇ||) 54/v\4. ||2ˇ35702ˇ3 |53/v\ /3ˇ75ˇ|/v0(),
7|2ˇ384 /3 5ˇ|(013 54/v\4, 74|( |53/v\ 53 |)0|(4´2414 0|)/4´2ˇ|7 ()|)3ˇ147
5|*0()57() /3ˇ(|´, 7|2ˇ384 083|/v()7 /v45ˇ3/-/0 ()(ˇ|7313
4/v91|(ˇ7|/v´/.
/45ˇ3 57(_)|)3/v7|(4,
7|2|11|55¨

Gl  Twilightsmile
(Toto je můj přepis Dopisu pro Celestii od Baresky)
"Do i have to type here something?"
                                                       Yes
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)