Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Literárium
Inspirován Rwakkem, složil jsem taky básničku. Je určená hlavně pro vás, hřebci a hřebečci... Pinkiesmile

Love the Mares!

Jak každý dobře ví,
psáno je v Knize knih:
s klisnami nelze žít,
avšak ani bez nich!

Když nemáš je,
sladká je svoboda,
pak ale začne tě,
užírat samota.

Ve tvojí posteli,
rychle se střídají,
tak rychle, že ani,
ti ji nezahřejí.

Už nechceš za chvíli,
jíst oves z konzervy,
chodit jen s přáteli,
do kina a na koncerty.

Tak si pak nakonec,
domů ji přivedeš,
tím celý koloběh,
znovu odstartuješ.

Klisnám totiž se,
nikdy nezavděčíš,
můžeš snažit se,
stejně však pohoříš.

Jeden den vezme tě,
expresem do ráje,
druhý pak pošle tě,
ehm… do háje…

Logiku nehledej,
žádná tu není.
Takové klisny jsou,
a to se cení!

Vždyť co bychom přec,
bez nich si počali?
Jasná to věc,
že bychom se nudili!

Težký je úděl hřebčí,
but who cares?
Rada má proto zní:
love the mares!

"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Koukám to je teď nějaká vlna básní o bezútěšných láskách? Twilightsmile Abych si nevykasala rukávy a nespláchla vám ty stesky nějakou svojí zbásněnou duhovou verzí, která by vám ty láskomráčky trochu naředila sluníčkem Pinkiehappy
Máceško, sem tam mi to při čtení sice drhlo, ale jelikož ty většinou píšeš tímto zemitým stručným stylem, než bys verše dopoval zvukovými efekty navíc, tak si ucho prostě zvykne a doskáče to jak vozík plný jablek po kamenité cestě  Ajsmug Rainbowlaugh K náplni se raději vyjadřovat nebudu, páč by to bylo na dlouho a nerada bych, aby ses případně cítil obnažen více, než by ti bylo milé  Pinkiecrazy Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Eresiel: to ale přece vůbec není o bezútěšné lásce, je to o tom, že vás máme mít rádi takové, jaké jste a že je dobře, že takové jste Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ale my takové nejsme! Flutterrage Teda ne všechny  Ajsmug Já nevím, ale když "jeden den vezme tě epresem do ráje,druhý pak pošle tě,

ehm… do háje…", tak mi to docela bezútěšné přijde  Rainbowderp Ale tak ok, klisny tvého světa jsou takové a ty už sis zvykl a máš je takové rád  Ajsmug Kdyby to byl někdo jiný, řeknu "upřímnou soustrast", tobě ale spíš "užij si to"  Rainbowlaugh
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
EresielRanwa: ale jsi taková, jsi... Pinkiesmile nebo chceš říct, že nejsi někdy na manžílka jako milius, abys hned druhý den sršela hromy a blesky? Ty, štířice? Mám se ho zeptat? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
OT Mácinátor
Tsss! Já nepouštím hromy a blesky! Raritydespair (maximálně ze srandy  Rainbowlaugh ). Na to ho příliš miluju, než abych něco takového dělala (a taky nemám ráda výbuchy, páč mi špiní karmu  Derpytongue2 ). Nedává mi žádné záminky k hromování a když mám prostě blbou náladu, tak se snažím mlčet a v tu chvíli nic neřešit, takže ne, NEJSEM taková  Rainbowwild
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
Eresiel OT

Tak jsi vyjímka, potvrzující pravidlo Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dnes jsem po dlouhé době dostal chuť něco napsat...

Když spíš...


Nevím, jestli to víš,
ale jsi moc krásná, když spíš.

Nevím, jestli to chápeš,
ale hrozně roztomile chrápeš.

Nevím, jestli to tušíš,
když spíš, tak nádherně voníš.

Nevím, je tajemství asi,
že ve spánku tvář ti zakrývají řasy.

Nevím, asi nevidíš,
jak pod přikrývkou se choulíš.

Nevím, ponětí nemáš,
jak něžně hruď svým dechem zvedáš.

Nevím, neznáš tu zář,
kterou vydává tvá andělská tvář.

Nevím, proč ti to říkám,
jak spíš pozoruji a při tom nedýchám.

Nevím, je to fakt síla,
ve spánku vypadáš jak ztracená víla.

Nevím, zda mohu být blíž,
když v noci vedle tebe dívám se jak spíš.
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Ten druhej verš mě pobavil, a to jsem si říkal, že do konce roku už určitě nic novýho nepřibude. Jsem já to ale naivka, co?
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.

The more things change, the more they stay the same (General  Shepherd, CoD MW2)
Except
war. War never changes. (Fallout)
And that's why every war is worse than the one before.

TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ

Fun fact: prvním bronym vůbec byl Jonathan Swift v Gulliverových cestách.
Odpovědět
Myslím, že přibude, mám zas chuť psát.
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)