Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S7- Všeobecná diskuze
(16.03.2017, 20:50)Alex Jacinto Napsal(a): Ale to presne broníci chceli, aby to celé nezachraňovala vždy len Mane 6 Pinkiesmile Ale myslím, že v tomto dvojdieli je to poslednýkrát čisto len na nej, prípadne aj na Sunburstovi. Aj tak máme do rozlúštenia celý mesiac Twilightsmile

Teda já toho už slyšela spoustu, co broníci ohledně seriálu chtěli a nechtěli, ale tohle je novinka. Rainbowlaugh Nevím jako, já osobně tak trochu od hlavních postav očekávám, že budou zachraňovat den zrovna oni. Rainbowlaugh A rozhodně bych nečekala, že z "všechno zachraňuje mane6" udělají "mane6 neudělá vůbec nic". To je prostě nesmyslný skok z extrému do extrému. Rainbowlaugh No jsem na to zvědavá, ne že né. Ajsmug

Azuliana: Takový strašidelný historky patří k táboráku Rainbowlaugh
This silly farmfilly fan Ajsmug

If wisdom is what you seek, I shall do my best to fake it.

Nickname - čte se to [růší], děkuji  Rainbowlaugh
Odpovědět
Doufám v napínavý a epický děj, chci napětí! Rainbowlaugh
Mimochodem nekreslila Starlight ten znak, který se vždy zjevil při aktivaci pergamenu cestování v čase? Rainbowhuh

OT @Burpy: Tak v minulé sérii přišel CZ dabing prvních tří epizod opravdu brzy a pak přišla delší pauza; no nechci předvídat, ale budete to chvíli trvat, než to vůbec někdo na ulozto šoupne Pinkiesmile

OT @Azuliana: Nebylo by to poprvé, co se příjemná malá klisnička promění v alicorna a stane se z ní lákadlo, které se usmívá a mává Applecry - mně bohatě stačí 5 alicornů, ale Alisix nezní špatně Rainbowwild
Odpovědět
jojo, je vždycky moc pěkný jak někdo prezentuje vlastní názor jako "bronies chtěj" Rainbowlaugh já třeba doufám, že ti co už si pár sezón jenom stěžujou, jak seriál už za nic nestojí se konečně seberou a půjdou si hledat něco, co se jim líbí, když seriál nenásleduje jejich headcannon.

Nad tím, že se z mane6 stanou alicorni se někteří pohoršujou před vydáním nové sezóny už několik let a zatím se jejich předpovědi moc neplněj, tak to zkoušej zas. Se u toho královsky bavím, jak jim ty řeči stále nevycházej a za rok s tím začínaj nanovo Pinkiesmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Možná že oni se tim taky bavěj a proto to zkoušej zas a znova
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.

The more things change, the more they stay the same (General  Shepherd, CoD MW2)
Except
war. War never changes. (Fallout)
And that's why every war is worse than the one before.

TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ

Fun fact: prvním bronym vůbec byl Jonathan Swift v Gulliverových cestách.
Odpovědět
Já tady stěžování jak to stojí za vyliž nevidím, komenty na YT nebo i Equestria Daily jsou horší. Já se spíš bavím, jak se vždycky najde někdo, kdo ačkoli tvrdí, jak má stěžovače u flanku, tak vždycky musí napsat, jak má stěžovače u flanku Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(16.03.2017, 22:54)Lightning Napsal(a): Možná že oni se tim taky bavěj a proto to zkoušej zas a znova

Tak po těch letech, kdy se stále ti samí lidé (občas od epizody k epizodě) pasují do role proroka špatné budoucnosti seriálu to zní jak zaseklá gramofonová deska Rainbowlaugh ale je fajn vidět, že je tu pořád dost takových, kteří zkouší různé předpovědi (ať už pozitivní, či negativní). A na těch pár zaseklejch je tu ignore list, takže vcelku pohoda.

Jsem zvědav, co na S7 vymyslej - spíš se nechám překvapit, jak pojede duo Starlight + Sunburst a jakou roli sehraje Flurry Heart. Ústup od Mane6 mě taky mrzí, ale možná je lepší ústup a návrat, než aby se děj točil pořád kolem nich. Třeba rozšíří univerzum o nový oddělený svět v rámci Equestrie, kdo ví...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(16.03.2017, 21:33)Ruushii Napsal(a): Teda já toho už slyšela spoustu, co broníci ohledně seriálu chtěli a nechtěli, ale tohle je novinka. Rainbowlaugh Nevím jako, já osobně tak trochu od hlavních postav očekávám, že budou zachraňovat den zrovna oni. Rainbowlaugh A rozhodně bych nečekala, že z "všechno zachraňuje mane6" udělají "mane6 neudělá vůbec nic". To je prostě nesmyslný skok z extrému do extrému. Rainbowlaugh No jsem na to zvědavá, ne že né.  Ajsmug
Tak, ale zase v tom filme si tradičnú úlohu Mane 6 užijeme opäť naplno Ajsmug
(16.03.2017, 22:33)Jamis Napsal(a): jojo, je vždycky moc pěkný jak někdo prezentuje vlastní názor jako "bronies chtěj" Rainbowlaugh já třeba doufám, že ti co už si pár sezón jenom stěžujou, jak seriál už za nic nestojí se konečně seberou a půjdou si hledat něco, co se jim líbí, když seriál nenásleduje jejich headcannon.
Svätá pravda. A možno aj niektorí zabúdajú, že stále ide o kreslených poníkov, teda to niekedy zbytočne kritizujú jak bežný seroš Pinkiesmile
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Pár HD obrázků z neznámého zdroje. Může jít o FAKE:

[Obrázek: MLP701_022.png]

[Obrázek: MLP701_054.png]

[Obrázek: MLP701_085.png]

[Obrázek: MLP701_203.png]

[Obrázek: MLP701_220.png]

[Obrázek: MLP702_058.png]

[Obrázek: MLP702_059.png]

[Obrázek: MLP702_208K.PNG]

[Obrázek: MLP702_208P.PNG]
Odpovědět
Byly odhaleny názvy a popisy k epizodám 3 a 4:
http://www.mlpinfo.cz/clanek/byly-odhale...dam-3-a-4/
Odpovědět
Takže-
Opět si dáme Pinkiino hlídání
,,Sorry, ale já si to kvůli něčemu v poslední minutě rozmyslím. Who needs character development, right?"
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)