Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
To já se na své střední k poníkům hrdě hlásím. Většinu lidí to nezajímá, občas si ze mě děláme srandu. Máme totiž takový zvláštní kolektiv, ve kterém má každý svojí úchlyku. Takže když řeknu, že jsem se zamiloval do animovaných poníku, většina lidí ani nezvedne hlavu. Máme i větší magory Pinkiesmile
Odpovědět
To ti docela závidím. Právě u nás je celá třída, přijde mi, taková stereotypní, všichni tak nějak stejný zájmy, takže nepřichází v úvahu, aby byl někdo jinej. Applejackunsure Můj zájem o autobusy ještě berou, ale tak o tom se s nima ani nebavím. V tomhle kolektivu vubec nemá smysl řikat něco o MLP, protože bych pak byl ten jinej. Twilightoops
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tak mě napadlo, zkuste si ze sebe dělat srandu s ostatními Twilightsmile Třeba to bude mít nějakej efekt.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(26.10.2012, 21:38)CutePenguin Napsal(a): Taky jsem býval cílem posměchu. Vždy jsem si to nechával líbit a ignoroval jsem přiblbné komentáře ostatních. V jeden osudný den mi však opravdu ruply nervy z neustálé provokace, která se stále stupňovala, a poranil jsem v zápalu hněvu spolužáka. I když to moc vážné nebylo, cítil jsem se opravdu hrozně.

Na základce jsem to měl podobné.. ne ani tak kvůli MLP, to jsem ještě v té době nesledoval, ale prostě jsem byl taková Fluttershy, navíc ani ne s moc dobrým prospěchem.. takže si do mně občas někdo kopl.. horší to bylo, když se v sedmičce slučovaly třídy, a přišli k nám pěkní grázlové, takže se počet násilníků vůči mne zvýšil.. v dalším ročníku přišli dva maníci z pomocné školy, a šikana narostla do vyššího levelu.. tentokát jsem ovšem cílem nebyl jen já.. Ale stejně jako u tebe se to prostě ve mně hromadilo, a když si jednou v dílnách přišel do mne jeden z nich dloubnout, sejmul jsem ho kladivem.. trochu se to řešilo, ale hlavně se ujala iniciativy máma, která podala k řediteli návrh na přezkum, přišla inspekce, a když už jsem byl v tom, vykecal jsem jim všechno, co jsem na ně věděl.. výsledkem byla u jednoho důtka, u druhého přeřazení. A do konce devítky byl pokoj (od všech).. A vůbec mi to líto nebylo.. naopak mám pocit zadostiučinění, když mám přesný přehled, na kterých pracovních pozicích tihle típci skončili dnes.. Na střední to proti tomu bylo pohoda.. sice jsem pořád byl Fluttershy, ale postupně jeden z nejlepších na škole (tím ovšem nechci říct, že bych byl kdovíjaký génius, taky jsem inkasoval pětky, o tělocviku ani nemluvě, ale tam jsem měl "protekci", protože učitele už asi nebavily neustálé návštěvy u doktorů), a nevím, zda jsem byl přímo oblíben, ale přinejmenším tolerován Pinkiesmile (o ponících jsem se nezmiňoval, ale moje zájmy stejně všichni znali, neboť dost lidí četlo jeden nic moc diskmag, kam jsem recenzoval animované filmy)..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
No na střední jsem první dva ročníky taky měl potíže. Nějak jsem nedokázal zapadnout do kolektivu a udělal jsem i pár hloupých chyb no....nicméně od toho třetího ročníku, kdy se většina lidí už dostala z té divoké puberty, tak už to začalo být lepší. No a nakonec se mi po nich i docela stýská když už jsme tam tak dospěli tak to nakonec bylo i fajn.
Taky bohužel mi teď ve čtvrtek explodoval modem do obličeje a jsem tak trochu bez internetu a nemůžu bohužel tak psát jak bych chtěl Twilightoops. Jen doufám, že už brzy to vše bude vyřešené (teď píšu ze školy)
Odpovědět
Můj status v rámci třídy se oproti základce nezměnil. Taky jsem trochu jako Fluttershy, prostě takovej ten tichej, nenápadnej, občas stranou, ale vzhledem k tomu, že jak na ZŠ, tak i tady na SŠ se učím nejlíp ve třídě, tak jsem celkem vážená osoba, protože když někdo potřebuje s něčím pomoct, jde za mnou. A proto si nemůžu dovolit na sebe prokecnout cokoliv, co by mě mohlo i jen trochu ztrapnit. Fluttershyouch
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
(29.10.2012, 10:15)Martin Napsal(a): Na základce jsem to měl podobné.. ne ani tak kvůli MLP, to jsem ještě v té době nesledoval, ale prostě jsem byl taková Fluttershy, navíc ani ne s moc dobrým prospěchem.. takže si do mně občas někdo kopl.. horší to bylo, když se v sedmičce slučovaly třídy, a přišli k nám pěkní grázlové, takže se počet násilníků vůči mne zvýšil.. v dalším ročníku přišli dva maníci z pomocné školy, a šikana narostla do vyššího levelu.. tentokát jsem ovšem cílem nebyl jen já.. Ale stejně jako u tebe se to prostě ve mně hromadilo, a když si jednou v dílnách přišel do mne jeden z nich dloubnout, sejmul jsem ho kladivem.
Tichá voda břehy mele. Ajsmug
Lidé si to neuvědomují, ale ti nějtišší bývají ti nejnebezpečtější, protože se většinou veškeré křivdy vůči nim hromadí v jejich hlavě až jednoho dne, bum! Avšak také jsou nejjednoduším cílem.
Párkrát už jsem slyšel jak žák pozabíjel část svých spolužáků a pak zabil sám sebe. Sice si normálně řekněte: "Bože, co to je za psychopata?" ale většinou to bývá jen oběť šikany a toto je odpověď na ni.
Zrovna teď jsem před chvílí četl, že tichý žák jedné školy bodl svou matikářku do zad. Proč asi? Co myslíte?

(29.10.2012, 18:36)Tails Napsal(a): Můj status v rámci třídy se oproti základce nezměnil. Taky jsem trochu jako Fluttershy, prostě takovej ten tichej, nenápadnej, občas stranou, ale vzhledem k tomu, že jak na ZŠ, tak i tady na SŠ se učím nejlíp ve třídě, tak jsem celkem vážená osoba, protože když někdo potřebuje s něčím pomoct, jde za mnou. A proto si nemůžu dovolit na sebe prokecnout cokoliv, co by mě mohlo i jen trochu ztrapnit. Fluttershyouch
Tento status si taky držím co nejvíce to jde. Avšak dneska jsem se při hodině angličtiny málem debilně prokecnul: "What were you doing at holidays, Patrik?" I was at home all the time and most of the time I was drawing some pictures and I made some my own creations in program inkscape." And what were you drawing?" I was drawing poni.... eeehm, whatever came on my mind." Rainbowlaugh
Momentálně jsem také, no, nejchytřejší osobou ve třídě a byl jsem i na základce. Proto jsem se snažil využívat to ve svůj prospěch co nejvíce to šlo, neboť každý potřeboval čas od času pomoct a bylo jedno s čím. Já byl rád, že si mě někdo všiml s jiným úmyslem než posměškem, neboť se nijak neprojevuji a do žádných diskuzí se nevtírám, a oni byli rádi, že aspoň nebudou za úplné blbce. Rainbowlaugh
Odpovědět
Přesně tak, já vydržim hodně dlouho v klidu, nechám si všecko líbit a flegmaticky nad tím mávnu rukou, ale co je moc, to je moc a každej pohár trpělivosti jednou přeteče. To se mi párkrát stalo na základce, třeba když jsme jednou asi v 8. třídě hráli karty a kámoš hrozně podváděl a pořád nás trolil, tak už jsem to prostě nevydržel, vyletěl jsem, řek jsem jim, že se jim na to vy..., shodil jsem všechny karty ze stolu a rozházel je různě po třídě... PinkiehappyPinkiecrazy
To je ještě jedno z těch veselejších, naštěstí mě ještě nikdo v životě nevytočil tak, že bych musel někomu ublížit. Ale kdyby mě někdo fakt hodně vytočil, tak bych toho byl schopnej. Applejackunsure Což by hrozilo právě v případě, že by si ze mě někdo dělal srandu proto, že jsem brony, a tak to do konce střední budu držet v tajnosti. S čímž nemam problém, protože je víc věcí, který o sobě nerad řikám (tady na fóru je to něco jinýho, vám se můžu svěřit Twilightsmile).

A ještě dodám jednu věc, máme ve třídě jednoho člověka, kterej už se teda tady na střední chová celkem v pohodě, ale co jsem slyšel, tak prej na základce to byl hroznej troll a jeden jeho spolužák už to nevydržel a zapíchnul mu propisku do krku... Pinkiecrazy (no myslím, že už jsme dost off-topic a mohli bysme to ukončit Twilightsmile)

Jo, angličtina, tam si taky člověk musí dávat majzla. Pinkiecrazy Já naštěstí vždycky než něco řeknu anglicky, tak si to promejšlim, abych neřek nějakou blbost, takže nehrozí, že bych se prokec věcma typu "everypony" atd. Rainbowlaugh, ale tam je to nebezpečí vždycky největší.
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Já jsem Teda docela klidnej a spíše si lidi se mnou dělají co chcou.. ale... už 2x (dnes podruhý) jsem se porval.¨Nikdo o vás nebude říkat že jste teplouši. Neříkám že tu žádní nejsou. já proti Gayům nic nemám. ale je to urážka jak pro heterosexuály tak i pro homosexuály. Poprvý to bylo horší. O tom nechci ani psát.. ale dnes... to byla jen strkanice. Ale to je jedno..
Talis: V angličtině to znám... Dělal jsem Velký referát o Rusku a Druhý o mojí rodině. To bylo samý Everypony a Somepony.
Jinak... Ostatní si ze mě pořád dělají srandu.. Poníčci, poníčci.. Až to jednomu leze krkem.. to pak člověk chce vraždit... Ale vždy je dobrý říct si že to bude lepší.. na střední.. v práci.... Doufám....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Someone: Njn, základka. Tam člověk nikdy nemůže čekat nějakou toleranci. Mě jenom stačilo, jak se spolužáci smáli, když jsem na nějaký facebookový stránce napsal k fotce tramvaje, že je krásná... Přitom já jsem se taky nemontoval do jejich fotbalů, hokejů atd. Ajbemused
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)