Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostravské srazíky
#51
Bohužel jsem si nevšimnul, že ve stejnou dobu je sraz také v Olmu. Můžeme se ještě domluvit na tom, že bychom ten sraz přesunuli na sobotu o týden později tzn. 22.7. Jak chcete. Je to čistě pouze o domluvě.
Odpovědět
#52
Přesunutí mně osobně vyhovuje a bude fajn se zas sejít v rodném městě. Raritywink
Odpovědět
#53
Za mě dobrý, myslím, že zvládnu oba srazy Twilightsmile
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
#54
Tak to asi taky zkousnu Rainbowlaugh
Odpovědět
#55
Tak po domluvě se sraz tedy přesouvá na sobotu 22.7. V klidu se tak můžete vydat na olomoucký sraz, bez obav z toho, že by jste o něco přišli zde. Čas a místo konání zůstávají stejně. Tedy od 14:00 v restauraci Astoria.
Odpovědět
#56
Paráda, dojedu zase na kole. Doufám, že zase někde nepíchnu, jinak by mě už opravdu asi cyp střelil....
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
#57
[Obrázek: Sraz_Promo.png]
Odpovědět
#58
Skutečně se k nám tentokrát nepřidá nikdo další.

Odesláno z mého T02 pomocí Tapatalk
Odpovědět
#59
Nakonec se uskutečnil krátký mikrosraz ve třech lidech v hospůdce Kurnik Šopa v Porubě. I přesto, že trval jen dvě hodiny, náramně jsme si jej užili. Dominikovy arašídy, které koupil ve vlaku z Olomouckého srazu a které se následně rozsypaly po stole, tomu nasadily korunu Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Chceš-li si udržet své přátele, musíš mít více soucitu v srdci než moudrosti v hlavě. -Neznámý autor
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem. -Jan Werich
Odpovědět
#60
Zdravíčko poníci Pinkiesmile Právě teď sedím u Hobita v Ostravě. Budu tu zhruba do 18 - 19:00 ( nebo u skákavého poníka hned vedle ) Kdyby měl někdo cestu kolem, stavte se na pivečko a pokec Pinkiesmile Mám na sobě Bronies triko ale zatím sem tu sám Rainbowlaugh S pozdravem Ajdrianpony.
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)