Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
btw tenhle topic je o orientaci a ne o genderu...jen pro pripomenuti Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Btw patří to k tomu a přišlo mi to hodně zajímavé.
.
Odpovědět
No.... a zrovna jsem se pomalu po asi roce nebo dvou přestával stydět za to že jsem gay, teď se obávám že se ten stud zase obnoví když se dívám na ty výsledky. Rainbowlaugh Ale u mě to šlo postupně, ještě tak v.... 7-9 třídě základky jsem si připadal jako naprosto obyčejný a čistý heterák, změna nastala až tak ve třeťáku střední kdy jsem měl krátké nerozhodné období kdy jsem se považoval spíš za bisexuála a změna skončila až koncem čtvrťáku a nástupem na jazykovku kde už jsem si byl naprosto jistý přeměnou na gaye.
Nudím se, ptejte se mě, Brony,Fluttershy fan,Flegmatik lvl. over 9000! and Whovian.
Odpovědět
Lachtan: a tim se nabizi zajimava otazka - je mozne aby se sex. orientace behem zivota menila? Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman: Vzhledem k tomu, že homosexualita je léčitelná nemoc / porucha, tak to možné je.
Odpovědět
Intrix: ehhh... Facehoof no coment...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
@Intrix:
Tak o těch lécích bych si rád poslechl, to mě zajímá. Rád si doplním informace Pinkiesmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Tuxik: no tak Lachtan se nema ceho bat, neni teplej, jen nemocnej. a dokonce se to da lecit! par skotskych striku a elektrosoku a bude zas heterak jak poleno Facehoof
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Mácaman: Ale něco na tom bude, homosexualita je z evolučního hlediska terminující faktor genetické výbavy jedince, tzn. se jedná o výchylku z normy, jakou je heterosexualita.

Lachtan: Nic si z toho nedělej, v dnešní společnosti se tohle čím dál více toleruje a ti dva gayové, které jsem viděl líbat se na zastávce, se za to určitě nestyděli. Pinkiesmile

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
Eugene: otazka je co je to "norma"... me to prijde jako lidsky vynalez...
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)