Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drawirm a její tvorba
#81
Tak tady je to lepší dílko, commission pro Blackie. Twilightsmile

[Obrázek: cuddles__commission_for_dbleki__by_drawirm-dbnw5ui.png]
Odpovědět
#82
Photo 
Páni! Páni!  Rainbowlaugh Nedivím se že si byla na Equestria Daily! Kreslíš fakt, a to doslova, přenádherněRainbowkiss Nemůžu se těch obrázků nabažit, jsou prostě překrásné. Normálně se cítím za tebe pyšně. Jsem hrdý za tuto komunitu, že se i u nás objeví tak talentovaní lidi jako ty. Určitě za tím stojí strašné práce a námahy! Řeknu jen to, že ta námaha stojí za to, protože nejen že tvoříš krásnou tvorbu, ale také určitě vytváříš příklad pro ostatní!  Twilightsmile Nikdy nepřestávej! Přeju ti pevnou vůli se sebezlepšováním. Zkrátka - Jen tak dál!  Ajsmug
VINYL SCRATCH

Psáno "Ambey", ale vyslovuje se to "Embí".   Ajsmug  
Odpovědět
#83
Jé, děkuji moc za taková hezká slova. ^^ Až budu mít zas někdy pocit, že kreslení stojí za starou bačkoru, přečtu si znova tvůj komentář. Rainbowlaugh Twilightsmile
Odpovědět
#84
O... Můj... Bože! Drawirm, tohle je fakt... Awesome!
Prosím tě. Moc, moc moc by chtěl vidět Twilightinku ve tvém stylu.

Šlo by to?
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
#85
lol ,pay her.
.
Odpovědět
#86
Děkuji blesku, jsem ráda že se ti obrázky líbí. Ajsmug
Nicméně v dohledné době se chystám dělat asi jen commissiony a později budu zas hodně makat na věcech do školy. Twilight určitě někdy namaluju, mám s ní třeba jeden obrázek čtyři roky starý, který bych chtěla překreslit znovu a porovnat zlepšení. Momentálně mám různých obrázků rozdělaných snad pět. Mimo ty zakázky nic moc novýho začínat nechci, takže leda bys chtěl zakázku, jinak si musíš počkat.
Odpovědět
#87
A ceník na komiše někde máš?
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#88
Ceník zatím není, ještě v tom nemám úplně jasno. Taky se teď spíš zaměřuju na commissions formou aukce. Ale pokud tušíš, co bys chtěl, můžeš mi nezávazně poslat SZ a já ti dám svůj náhled. Ajsmug
Odpovědět
#89
Další trojice portrétů, tyhle mě bavily. Twilightsmile

[Obrázek: pony_heads__5__commission__by_drawirm-dbognly.png]
Odpovědět
#90
Moc pěkný obrázek, jmenujou se ty kobylky nějak? čistě ze zvědavosti
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)