Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
(31.10.2012, 19:45)MrMaidx Napsal(a): Co takhle sekci Srazy rozdělit na jednotlivé podskupiny podle měst? Už to začíná být celkem nepřehledné.
Třeba: Praha, Brno, Bratislava, Ostrava a zbytek Twilightsmile

To mi připadá trochu nešikovné. Podle čeho vybereš "správná" města? A kolik? A co malé lokální srazy? Pinkiesmile

Myslím, že by bylo vhodnější (pokud už to dělit) to rozdělit podle krajů - těch je 14 + Praha asi zvlášť. To máš 15 podsekcí a to se ještě dá "přežít" a je to tak nějak rovnoměrné pro celou ČR... Ajsmug
Odpovědět
No srazy se v podstatě pořádají jen v Praze, Brně, Bratislavě, Ostravě, Plzni a Liberci. To jsou města, kde zatím bylo více než jeden sraz. Ostatní místa by mohla být ve společné sekci.
Odpovědět
Mám takový problémek ... u posledních Soukromých zpráv vždy nějak blbne poslední citace minulé SZ Pinkiesmile
Aha ... ono se to komolí jen při hodně citací. Tak netřeba řešit Pinkiesmile
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Přemýšlel jsem, jestli by nestálo za to promazat neaktivní účty. Napadlo mě to, když jsem viděl dnešní narozeninovou rubriku. Všichni čas online maximálně kolem hoďky, jeden ani nemá verifikaci a nebyli online už víc jak měsíc...vím, že by to asi dalo hodně práce, ale myslím, že tu takhle visí spousta zbytečných účtů...
Odpovědět
To ano, ale pak ti, co maj příspěvky ... to by pak byl chaos. A nemyslím si, že by to mělo pro fórum nějaké pozitiva. Datově jsou informace o účtu maximálně v řádu pár kB.
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Pokud něco mazat, taky jen ty kteří:
- mají dlouho stav Validating
- jsou dlouho registrovaní a nemají žádné napsané příspěvky

Ale vzhledem k tomu, že nemáme desetitisíce či statisíce účtů, tak bych to vůbec neřešil... Ajsmug
Odpovědět
Kdyz chce nekdo zalozit spoiler tema, tak nepsat ten spoiler rovnou do nazvu tematu.
Pripadne moderatori by pak ten nazev meli upravit.
Odpovědět
Urcite dat pred nazev tematu tag [SPOILER]
Odpovědět
(31.10.2012, 20:51)MrMaidx Napsal(a): No srazy se v podstatě pořádají jen v Praze, Brně, Bratislavě, Ostravě, Plzni a Liberci. To jsou města, kde zatím bylo více než jeden sraz. Ostatní místa by mohla být ve společné sekci.

Spíš než města bych z lokálních srazů vyčlenil cony - začíná jich přibývat a do budoucna (ve světle událostí z FanCity 2012) se patrně budou rozrůstat. Přecejen jde o trochu jiný typ setkání, než srazy tak, jak jsou v současnosti pořádány.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
(03.11.2012, 13:24)Refly Napsal(a): Pokud něco mazat, taky jen ty kteří:
- jsou dlouho registrovaní a nemají žádné napsané příspěvky

... a aspoň pár měsíců tu nebyli. Pokud někdo jen sleduje fórum a ty mu zrušíš účet, tak asi nebude moc nadšenej Twilightangry2
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)