Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lightiny pochybné výtvory
#1
Zdravím!
Jednou za milion let vám sem budu přidávat své pochybné výtvory v podobě povídek a příběhů. Doufám, že se vám aspoň nějaké budou líbit a zlepší vám den! Pinkiehappy

povídky:

Hvězdné sny:
https://docs.google.com/document/d/1DAGc...sp=sharing
Nejkrásnější souhvězdí:
https://docs.google.com/document/d/1qpYk...sp=sharing
Odpovědět
#2
Strašně jsem si čtení téhle povídky užil! Po pár dnech neprostého nasazení konečně čas si něco počíst, zapnu první co vidím a hle to hned takové příjemné počtení? To se jen tak nestává. Jen tak dál!

Hodně se mi líbí ten nápad s těmi souhvězdími. Opravdu.
Let it Go...Try everything.
How Far I'll Go, on top of the world?
Towards of sun immortals.
When Can I See You Again?
Top of the world.
Telling the world. To the sky!
Just a Dream. Brothers under the Sun
Odpovědět
#3
(16.11.2017, 16:14)Rwakk Napsal(a): Strašně jsem si čtení téhle povídky užil! Po pár dnech neprostého nasazení konečně čas si něco počíst, zapnu první co vidím a hle to hned takové příjemné počtení? To se jen tak nestává. Jen tak dál!

Hodně se mi líbí ten nápad s těmi souhvězdími. Opravdu.
Děkuji ti mockrát ^^

Odesláno z mého GT-I8190 pomocí Tapatalk
Odpovědět
#4
Na doporučení jsem si tvé zdejší dílko přečetla i já. Už toho tu na fóru pro mě ke čtení moc vhodného nebývá, protože mnoho aktivních bronypisatelů žel píše dílka o temných, smutných nebo pro mě nezaujímavých tématech...Ale ty jsi mi byla doporučena, že se ničeho takového u tvé povídky obávat nemusím a vskutku, je to skvělé počtení! Pinkiehappy Myslím, že se ti krásně podařilo vystihnout stejný příjemný nádech příběhu, jako nabízí seriál samotný Twilightsmile Vážně, úplně jsem si představovala před očima další díl inspirovaný tvými řádky Pinkiehappy Doufám, že brzy stvoříš něco dalšího takto příjemného, abych se měla na co těšit Twilightsmile
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
#5
Moc děkuji za zatím pozitivní feedback! Moc to pro mou osobu znamená. Předem vám už mohu říci, že chystám další příběh, akorát se tedy nemohu dokopat ke korektuře a nechci otravovat nikoho jiného. Snad s tím brzo pohnu Ajsmug


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odpovědět
#6
Naprostá paráda. Cítím se, jako bych právě zhlédl novou episodu. Ta pestrobarevnost a nadýchaná lehkost seriálu z toho přímo čiší, a já jsem si zase po delší době vzpomněl, proč mám tohle poníkovské univerzum tak rád. Tleskám a požaduji další příběh! Twilightsmile
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#7
Okay, bois.
Tuto povídku jsem původně plánovala vydat až... no, vlastně nikdy. I tak jsem se nějak dokopala to sem vysypat. Snad se vám bude líbit. Povídka bude k nalezení v prvním příspěvku. Povídka navazuje na povídku předchozí.
Mimo to, nemám v plánu se držet jen jednoho tématu a už jsou na cestě další dvě povídky. Ty snad brzo dopíšu a pokusím se vám je hodit co nejdřive. Ještě následně se chci omluvit za dlouhou prodlevu.
Odpovědět
#8
Souhlasím s Aelipsem, ta „seriálovost“ z povídek přímo srší. Je to parádní počtení na líné zimní večery. Těším se na další podobně laděné dílka z tvojí strany! Pinkiesmile Akorát místama máš strašně divné obraty, příp. komplikované a blbě znějící souvětí.
Odpovědět
#9
Díky za feedback! Za divné obraty se moc omlouvám, ale mohu slíbit, že si příště dám větší pozor.
Odpovědět
#10
Na divné obraty pomáhá hodně číst. Kromě osvědčených metod betareadingu a nechání si tu povídku uležet.

Ale mohu tě uklidnit, jsou s tím problémy i u zkušených Rainbowlaugh. Obzvlášť u překladů se se mnou Keranis trápí poměrně často
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)