Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S8 - Všeobecná diskuze
#41
Jo, ale jde o to, že EQG je vizuálem stejné jako MLP, akorát má jiné "modely" postav.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
#42
Mě se na Starlight nelíbí, že z ní udělali génia magie. Přitom v prvním dvoudíle, poté co Twilight zkopírovala její štít, řekla něco v tom smyslu, že jí trvalo několik let tohle kouzlo vyvinout a najednou v dalších dílech vyrábí jedno kouzlo za druhým a je z ní druhá Twilight.
Odpovědět
#43
Hodí se poznamenat, že u leaků pro G5 se nejednalo o finální designy, ale o návrhy Twilightsmile vzpomínáte, jak měla vypadat původně G4 mane6 podle návrhů a ten markantní rozdíl oproti současnému stavu, že jo? Fluttershy měla být Earth pony, Pinkie Pie pegas atd.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#44
To je sice pěkné, ale i kdyby Twilight byla opět unicorn a Fluttershy pegasus, nezmění to umělecký styl, kterým se dle dosavadních návrhů chtějí vydat.

Gen 4 kouzlo bylo v jednoduchosti, dosavadní návrhy na G5 jsou překombinované abominace. Na druhou stranu je chápu, mají za úkol navázat na úspěšnost minulé generace, ale zároveň vytvořit něco odlišného na starých základech, což jim nezávidím.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
#45
Já jsem narazil na pár obrázků, které se tvářily jako uniklé návrhy na novou generaci, a za mě teda dost hrůza. Jeden z významných důvodů, proč jsem na seriál začal koukat, je jeho vizuální líbivost, a když vidím ten nový navrhovaný design... je mi z toho trochu smutno.
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
#46
me se G5 navrh Applejack dost libi, je krasne flekata Pinkiesmile ale tak to uz je snad na vlakno G5 ..... Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#47
Tak jsou to naštěstí jen koncepty a snad to co bylo leaknuto není vše ... sice se na G5 těším (teda, uvidí se až bude seriál spuštěn) ale na těch konceptech mi lehce vadí jedna věc, a to je veliká podoba s G4... chápu že to je pravděpodobně nejpopulárnější generace, ale aby ji znovu převzali, tomu dali roh a tomu křídla a lehce upravili design... mane6 bych nechala takovou jaká je a zkusila přijít s novýma postava Pinkiesmile
(Ale abych se přiznala, nějaké koncepty nejsou špatné - "row 2" má podle mě zajímavou RD a Pinkie)
Odpovědět
#48
Jita32: no na ten vzhled se mi uz stezovalo vic lidi, rikam jim ze podle me hlavne zalezi na pribehu, kdyz bude dobry scenar, at sou ti ponici pro me za mne treba z lega Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#49
@Macaman:
S takovýmhle smýšlením můžeš rovnou vypnout obraz a poslouchat to jako rádio.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
#50
Eugene:
to by dost dobre neslo, slysel bych jen dialogy a nevidel co se deje, muselo by to byt udelane jako rozhlasova hra Pinkiesmile coz mi prijde jako skvely napad Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)