Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 2.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wrench_obrázky
#71
Moje ponysona a Rainbow Dash 
 ...vážně, kde beru takovéhle nápady  Rainbowlaugh

[Obrázek: little_sleeper_by_zocidem-dccf6w8.png]
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#72
Detroit became human...

Iam a deviant!

[Obrázek: iamdeviant_by_zocidem-dcd5w8b.jpg]
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#73
Další šílený obrázek z mojí dílny, tentokrát to odnesla Derpy  Derpytongue2
postmare exosuit umožňuje doručovat těžké zásylky, nebo dvojnásobné množství pošty

...tentokrát byl i pokus o stínování, moc to nedopadlo  Facehoof

[Obrázek: derpy_by_zocidem-dcdcbta.png]
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#74
Nedopadlo no, to chce psát méně blbostí na discordu a více se snažit.

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
#75
Pravda, půjdu zredukovat počet skupin a nebudu tam pořád psát nějaký ***** co nikoho nezajímaj  Applecry

Ale i když se od toho stolu celej den neodlepím tak to stejně vypadá strašně  Fluttercry
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#76
Hej, na to že to je první stínování tak to není špatný, mě osobně nejdou stíny doteď a nerada je kreslím Rainbowlaugh 
Ono - asi ti s tím moc nepomůžu, jak říkám, taky mi to moc nejde, ale jde o to vymyslet, kde je zdroj světla (čímž hádám v tvém případě má být Slunce). Podle zdroje světla pak poznáš, kam to má vrhat stín, příkladem je třeba tenhle obrázek. Zkusila jsem narychlo nakreslit, kudy ti vedou "zdroje světla" (asi nejsou úplně přesné, kdyžtak se omlouvám) - třeba to, že máš úplně vytmavená křídla by znamenalo, že by musela "plachtit" a ty by ses díval na křídla zespoda. 
[Obrázek: b521dbfd8cddb3e11d11a15fc483f9da3017e7c0.png]
[Obrázek: c35a4c9404bfd3a4e596ea1725fc71f46a1c3378.png]
Odpovědět
#77
Díky Jita32
jinak na tom stínování budu ještě pracovat vypadá to s tím líp  Pinkiesmile
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#78
Napadlo mě, že by ti třeba pomohlo vidět, jak by tvoje obrázky mohly vypadat vystínované:

[Obrázek: isszCFl.jpg]

[Obrázek: NiyLt3a.jpg]

Být tebou, vykašlu se na pastelky, s těma toho moc nevystínuješ a budou tě držet zpátky. Kup si tablet. :D

"Don't cry because it's over, smile because it happened."
"Kdo tě jednou v srdci měl, ten nezapomene, i kdyby chtěl..."
Odpovědět
#79
Toho se v nejbližší době asi nedočkám, nejsou peníze  Twilightoops

ale díky za ukázku, vážně by to vypadalo líp
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět
#80
Výsledek pár nudných příkladů ve škole =

[Obrázek: blackhawk_by_zocidem-dcdnnig.jpg]

nejsem si jistý jestli to sem úplně patří, ale dám to sem
Gun Pony 
But where are you, I need you here, Though things won't be the same I fear, You'll see what's left of me, It's not enough to give it all

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)