Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronies Dabing
Teda musím říct, že ten dabing Discorda a pejsánků od Autumnbreeze je fakt parádní Rainbowlaugh
Odpovědět
(28.09.2012, 20:19)DrakeDamage Napsal(a): Tak nějak jsme se rozhodli zkusit dabovat Twilightblush

1)
Organizační tým
Režie - DrakeDamage
Produkce - Treach
Co-Produkce - Foxter
Střih - Martin?

2)
Mane 6 + další často se objevující role
Rarity: Nessie?
Pinkie Pie: -Ballonnn? /Autumnbreeze
AJ: Ivo/-damixk ?
Fluttershy: -Northern Cross
Twilight: -Nightmare0312?
Rainbow Dash: Brony Dash?
Spike: -ROBOJESTER_CZ?
Apple bloom: -Ballonnn?
Scootaloo: -ROBOJESTER_CZ?
Sweetie Belle:
Big Mac: -Blue Storm
Princess Celestia:
Princess Luna:
Zecora: -Northern Cross


3)
Vedlejší role
Discord: Autumnbreeze
Colgate:
Lyra: -pipa943?
Shining Armor: -Blue Storm
Flim a Flam: -ROBOJESTER_CZ
Derpy: -someone?
Cheerilee: -Northern Cross
Soarin: -Foxter
Braeburn: -DJChaoss
Sea serpent: -Tuxik
Hoity Toity: -Tuxik
Garble:
Teenage dragons: -BorekLP
Thunderlane: -BorekLP?
Flutterguy: -Blue Storm
Mayor:
Granny Smith: -someone?
Diamond Tiara:
Silver spoon:
Twist:
Snips:
Snails:
Pipsqueak:
Gilda:
Trixie: -someone?
Diamond dogs: Autumnbreeze
Queen Chrysalis:
Sapphire Shores:
Fancypants:
Photo Finish:
Spitfire:
Blueblood:
Cadance:
Filthy Rich:
Joe:Atyon
Little Strongheart:
Chief Thunderhooves:
Iron Will:
cranky doodle:
matilda:
Gustave Le Grand:
Daring Do:
Ahuizotl:
Mr. Greenhooves:
Histerky:
Dragon: DrakeDamage


-Schimansky = ?
-Klofkac = ?
-Treach = ?
Máro = ?

Hledáme další dabéry Pinkiehappy
Pokud máte zájem, pište na Skype: drakedamage. (a prosím uveďte svou přezdívku na foru)

Odpovědět
Takže...zde je můj první kraťoučký pokus. Ještě pořád nechápu, jak ten hlas dělám, ale tenhle fakt není můj. Rainbowlaugh Původně jsem Fluttershy vůbec neplánovala, ani zkoušet, ale zkoušela jsem Lunu z této scény a řekla jsem si, že tam má Fluttershy pěkný výstup, tak to taky můžu zkusit. Brzy vyzkouším Applejack s delším textem. K ní by šel můj normální hlas lépe, heheh. U Luny mám problém s tím "démonickým" hlasem...pohraju si s filtry. Rainbowlaugh
Teď konečně..."Shocked Fluttershy"



Odpovědět
Skvělé, zejména "...a Nightmare Moon..." má tu správnou dávku šepotu, kterým se Fluttershy vyznačuje. Pokud se ti podaří Luna a Applejack, byl by to majstrštyk. Mimochodem, neuvažovala jsi někdy o Twilight Sparkle?

BTW Povšiměte si po skončení ukázky odkazů na příbuzná videa. Na posledním by měl být doktor Emmet Brown z Návratu do budoucnosti. Netuším, jak to Google dokázal, ale ten pán má stejný výraz v obličeji jako Fluttershy na konci ukázky. Rainbowhuh ? Rainbowlaugh
Odpovědět
(02.11.2012, 18:24)Xeelee Napsal(a): Autumnbreeze: Jsi koukám z Prahy. Nemá tu někdo kvalitní mikrofon? Mohly by se pořádat dabovací srazy v nějakém klidném prostředí. Vyhnuli bysme se kolísání kvality nahrávek dabérů. Jinak já chci, aby byl dabing co nejlepší, takže to určitě nebyl můj poslední (konstruktivně) kritickej příspěvek k tématu. Kdyby tu byly jen kladný reakce, tak je něco špatně. Z tvý reakce je vidět, že dabing bereš opravdu vážně, což mě těší.

Co se týče srazů, tak bych hodil jen pár bodů:
+ Lidi se tam mohou domluvit, vzájemně si pomoci a poradit.
+ Okamžitě uslyšíte kritiku.
+ Kvalitní mikrák zaručí, že nebude kolísat kvalita nahrávek.
+ Více názorů na nahrávací pokus v danou chvíli zaručí větší kvalitu dabingu.
+ Klidné prostředí (ale nemusí být vždy zaručeno)

- Velký žrout času.
- Pomalý postup, lidi by si museli scény nastudovat dopředu, aby to odcejpalo.
- Problémy s dopravou, né každý se tam dostane.

Srazy mají určitý smysl, hlavně by se na jednom takovémto srazu lidi domluvili mnohem rychleji než jak se domlouváme doteď. Navíc bychom se navzájem slyšeli a lépe by se rozdělily role.

Muselo by to však být na nějakém vhodném dosažitelném místě.

(02.11.2012, 23:58)monicagranger Napsal(a):
Takže...zde je můj první kraťoučký pokus. Ještě pořád nechápu, jak ten hlas dělám, ale tenhle fakt není můj. Rainbowlaugh Původně jsem Fluttershy vůbec neplánovala, ani zkoušet, ale zkoušela jsem Lunu z této scény a řekla jsem si, že tam má Fluttershy pěkný výstup, tak to taky můžu zkusit. Brzy vyzkouším Applejack s delším textem. K ní by šel můj normální hlas lépe, heheh. U Luny mám problém s tím "démonickým" hlasem...pohraju si s filtry. Rainbowlaugh
Teď konečně..."Shocked Fluttershy"

Škoda že je to krátké, je to hodně pěkné, ale radši bych si poslechl delší nahrávku Twilightsmile
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
Tuxik: Přesně kvůli tomu bych byl rád, aby se srazy konaly. Všechno se na nich dělat nebude, ale pokud se nebudou pravidelně konat (dejme tomu v rámci příprav, rozdělení rolí a pak tak jednou měsíčně), tak si nedokážu představit, jak to zvládnem koordinovat a dělat na přijatelný úrovni.

monicagranger: Když bude mít ukázka aspoň minutu, tak ti pošlu zpětnou vazbu. Několikavteřinový ukázky se dost dobře hodnotit nedaj.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
(03.11.2012, 03:04)Xeelee Napsal(a): Tuxik: Přesně kvůli tomu bych byl rád, aby se srazy konaly. Všechno se na nich dělat nebude, ale pokud se nebudou pravidelně konat (dejme tomu v rámci příprav, rozdělení rolí a pak tak jednou měsíčně), tak si nedokážu představit, jak to zvládnem koordinovat a dělat na přijatelný úrovni.

Jaký je tvůj skype? Tam se to bude probírat lépe, než na fóru Twilightsmile

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Vím, že je to kraťoučké, ale byla to spíš zkouška. Teď už se vrhnu na delší text. Ajsmug Děkuji vám za komentáře. Twilightsmile

Autumnbreeze: AJ snad, Luna bude horší. Rainbowlaugh O Twilight jsem nepřemýšlela, jelikož nevím, zda se na ní úplně hodím.


Odpovědět
DrakeDamage: Nemám Skype. Co jabber MUC nebo IRC?
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
Sakra, jak to že mi uteklo, že se tenhle projekt nakonec rozjíždí? Myslel jsem, že to umřelo. Až se dneska dostanu domů, tak nahraju pár ukázek, abyste mě mohli schválit/zavrhnout. Moje vysněná role je samozřejmě SA Pinkiehappy
I used to stand still
Nestydatá reklama na moje patlaniny
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)