Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Různé...
jo vo tyhle panence vim od vikendu od Blossom, jasna must have zalezitost Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Panence? Rainbowlaugh Rainbowlaugh Snad figurce ne? Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Nekko.Cross: jestli sem to dobre pochopil mela by byt ve velikosti EqG panenek - cca 30cm , nebo ne?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Citace:[Figure Size]: Approximately 22.5cm tall
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
jamis: diky, takze spis panenka Twilightblush
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
To je úplně jedno jak je velká Rainbowlaugh Figurky jsou velké od 1cm až po klidně životní velikost Rainbowlaugh Není to panenka na hraní přeci jen Rainbowlaugh Takhle velký superman, Iron man, anime postavy( už vidím jak si jdu koupit figurku assasina a řeknu, že chci panenku :'D ) a nebo jiný v té velikosti by také nebyla panenka, ale furt by to byla figurka Rainbowlaugh + je to od společnosti od které doma mám několik figurek a fakt to nejsou panenky na hraní, ale figurky Rainbowlaugh Rainbowlaugh Figurka je když je postava v určité pozé a jen se vystavý. Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Panenka = na hraní
Figurka = na výstavu
Pokud by to mělo kouby = akční figurka. (ty jsou většinou na hraní, ale najdou se i vyjimky)
Takže si ty pojmy nepleť...
Vážně táhle společnost "Kotobukiya" nedělá panenky, ale figuky Ajsmug
+ je PP vedená pod "Bishoujo Statue" což jsou pouze Figurky a ne panenky Rainbowlaugh Rainbowlaugh Za poslední panenky a i figurky mají rozdíl materiálu. Ajsmug
Také pochybuji, že ji někde najdeš v kategorii "doll" Rainbowlaugh Rainbowlaugh Všude bude v kategorii "figure" kde panenky nenajdeš. A představená byla prvně na Festivalu figurek a ne panenek :/ :/
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Neko: oki oki vzdavam se je to figurka  Rainbowlaugh  Rainbowlaugh  ale i tak je moc hezka  Twilightsmile

PS: ale pak sem si vzpomel na tohle Rainbowlaugh Lord Cerna Helma si hraje s akcnimi figurkami a... Rainbowlaugh


"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tusi nekdo jestli je nejak mozne identifikovat poniky z MLP Cutie mark crew?

Zkousel jsem to i podle tohohle

,poctive zapisoval kody at mam aspon kazdy jiny ...

a presto se mi podarilo ziskat dalsi Twilght

Budu rad za info pripadne rad Twili vymenim za jineho ponika
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Faiko: Ještě jsem to nezkoušela takhle. Vlastně mě to ani nenapadlo. Ale co vím tak v některých obchodech kde to není moc pozorované se dá vnitřek lehce povytáhnout Rainbowlaugh Takže se můžeš podívat vlastně jaké tam je pozadí a podle toho koupit Rainbowlaugh Jen si bohužel nejsem jistá zda někdo nemá stejné pozadí ^^"""
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
Yo, čistě náhodou nenarazil někdo někde na nerez vykrajovátka na cukroví s poníky? Po českých shopech se mi podařilo objevit akorát Pinkie z 3D tiskárny.
" Nejvyšší formou života je člověk a nejnižší formou života je člověk, který si hraje s vláčky. " Holly, RD
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)