Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[FOTO A VIDEO] 7. Zimní Karaoke party (2018)
#71
(12.11.2018, 23:11)Anemonis Napsal(a): Staffák má vstup zdarma, ale nedostane pak ani brožuru.

Na které námi pořádané akci staffáci nedostali conguide/info brožuru s programem, pokud si ji chtěli vzít? Na žádnou takovou si nevzpomínám.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#72
Dostali jsme pár dotazů ohledně Karaoke a plateb - na konec prvního příspěvku jsem doplnil odpovědi na ty nejčastější.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#73
Zaplaceno sponzorský, i když s velkou pravděpodobností se přihlásím jako Staffák, tak je to příspěvek na tuto skvělou každoroční akci Ajsmug
Ten kdo chce příliš moc, může ztratit úplně všechno, a kdo chce zas od života moc málo, nemusí dostat vůbec nic Heart
Odpovědět
#74
Tak - téměř vše vyřízeno/zaplaceno, vyjma ubytování... Jelikož předpokládám, že veškeré nabízené ubytování je beznadějně zamluveno (samozřejmě bych se rád mýlil >.> ), hlásím se jako zájemce o nějaký ten společný hotel. Podobnou situaci očekávám u vícero lidí - s nimi se snad domluvím osobně, případně přes DC/SZ.  Twilightsmile

Už se nemohu dočkat a budu se těšit.









Odpovědět
#75
Zaplaceno.

Můžu ubytovat několik kousků (3-4, v případě nouze víc). Má to celé 3 vady: Obecná omezení plynoucí z mého bydliště (chlupy). Všichni, co u mě byli, vědí. Dále že je zároveň vánoční koncert kámošů v centru Prahy. A nakonec budou muset MHD, v autě se vozí Luna, pokud to nějak neupravím. To znamená, že lidi v sobotu buď vezu s sebou nebo sbírám na Národní třídě a Újezdě kolem 2 ráno (neumí končit včas). A těžce doufám, že mne po koncertě další kámoška nebude ukecávat k cestě na sever (opět).
Odpovědět
#76
(13.11.2018, 11:23)Jamis Napsal(a):
(12.11.2018, 23:11)Anemonis Napsal(a): Staffák má vstup zdarma, ale nedostane pak ani brožuru.

Na které námi pořádané akci staffáci nedostali conguide/info brožuru s programem, pokud si ji chtěli vzít? Na žádnou takovou si nevzpomínám.

Ou, to jsem celý já. Vzpomněl jsem si na svoje první staffování pro CZ/SK bronies - zároveň moje první zimní karaoke. Byl jsem nezaměstaný a snažil jsem se výdaje na FF, CZQ a další podobné skvělé akce držet pod určitou hranicí, na karaoke tak už zbylo jen pár stovek na dopravu. Myslím, že jsem od Toma dostal jen pásku na ruku a nenapadlo mě říct si o conguide (i když v tomto případě spíš sraz-guide). Přišlo mi to logické - neměl jsem koupený lístek, nepočítalo se se mnou jako s účastníkem, nedostanu účastnické materiály. Při závěrečném úklidu se pak 7-10 brožur položilo na stůl - kdo chce, ať si vezme. Některé byly pomuchlané, jako by je někdo polil vodou a usušil, připadalo mi, že to jsou brožury, které jejich majitelé někam odložili, že je po karaoke už nechtěli nebo zapomněli. Odvodil jsem si, že je štěstí, že na mě něco zbylo a pokud příště budu něco chtít, radši si to zajistím se vstupenkou.

Vzato úplně doslova, brožuru jsem nedostal - tedy ne při vstupu a ne během karaoke, a kdybych při úklidu nebyl dost blízko, abych slyšel "rozeberte si to, kdo chcete", odjel bych domů bez brožury. Je mi jasné, že by mě nikdo neukousl, kdybych se zeptal, ale mě to prostě ani nenapadlo. Vzal jsem to, že jsem si to prostě takhle zařídil, tak mám "smůlu" (v uvozovkách, protože to je opravdu drobnost - na program se bez problémů zeptám někoho s brožurou a po karaoke je brožura jen další upomínka na krásný čas).

Moje chyba. Ajsleepy Omlouvám se za šíření dezinformací.
In Equestria and Jamis we trust. Flutterryay Yay!
♫ Life in Czequestria shimmers... ♫
Odpovědět
#77
@Anemonis: není za co omlouvat - jen jsem jsem si říkal, kde se tahle informace ztratila. Brožur aka (sraz | con)guidů je vždycky o něco víc než lidí + staffáků a je pravda, že staffákům je na začátku nerozdáváme (ono to nemá moc smysl, protože na začátku stejně všichni intenzivně připravujeme a pak už dovnitř přichází návštěvníci), ale kdykoliv později si u vchodu můžeš jeden vzít.

A kdyby přecejen během akce došly, tak na konci všechny použitelné věci stejně balíme sebou (třídí se až později), takže stačí říct.

Note to self: asi to bude chtít nějaké zaškolení staffáků před akcí Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#78
Říkáš pre-staff party ONLY u vás brostelu a kolik těch školení bude + co sebou a kolik je cena za školení Rainbowlaugh
Heart batponies 4ever Heart
uctívejte naše boha JAMISE
Odpovědět
#79
No jako pravda, že by zaškolení staffáků nebylo od věci. Před rokem na mojem prvním staffování jsem docela čuměl a místama se nestíhal zorientovávat při těch připravách. Rainbowlaugh.
Odpovědět
#80
Rainbow 
I IzV si na Vás ve shonu vánočním udělá čas a dorazí.
A asi bych si jako obvykle zastafoval.

Jo a taky můžu zoufalým koňům nabídnou podlahu na noc. Jeden segment široký 140 cm (dvoupodlaholůžko) a jeden segment široký 70 cm (zatrestbudoupovásšlapat). Pro odvážné i půl dvoupelechu (jsem druhý odvážný). Nevýhody: je to až na Palmovce.

Dvoupodlaholůžko zadáno!
Pochybuji, Karen.
Dobby je ... připraven k boji!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)