Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
#31
(18.10.2011, 13:25)Flaiming Napsal(a): Jinak co s tou galerii - jaké alba byste tam navrhovali udělat?

Alba bych asi rozdělil po jednotlivejch poníkách + společná

btw: Až budou povoleny obrázky v podpisu, neví se už +- maximální velikost/rozměry? Abych moh začít něco tvořit Pinkiesmile
Odpovědět
#32
(18.10.2011, 15:48)KubeKK Napsal(a): btw: Až budou povoleny obrázky v podpisu, neví se už +- maximální velikost/rozměry? Abych moh začít něco tvořit Pinkiesmile

Osobně jsem proti obrázkům v podpisu, protože to je zlo...Hlavně se pak těžko hledá užitečná informace příspěvku, pokud má autor v podpisu jeden nebo dva středně mega obrázky.

Odpovědět
#33
Tak prostě nastavit nějakou max. velikost JEDNOHO obrázku.. problem solved
Odpovědět
#34
coz by se obeslo pouzitim [i m g] a linku... chce to neco vic sofistikovanyho
Odpovědět
#35
no ne myslel jsem mít to jako v pravidlech a hotovo..
Odpovědět
#36
(18.10.2011, 17:02)DaveL Napsal(a): no ne myslel jsem mít to jako v pravidlech a hotovo..

To aby tu na to byl houf moderátorů, aby to uhlídali...to není zrovna dobrá cesta.
Odpovědět
#37
(18.10.2011, 17:04)Flaiming Napsal(a):
(18.10.2011, 17:02)DaveL Napsal(a): no ne myslel jsem mít to jako v pravidlech a hotovo..

To aby tu na to byl houf moderátorů, aby to uhlídali...to není zrovna dobrá cesta.

aspoň budu mít co dělat Rainbowlaugh
Odpovědět
#38
Nevím jak to udělat, ale na Valhalle (wow server) to měli udělaný tak, že se podpis zobrazoval jenom u prvního příspěvku na stránce od toho nějakého člověka, i kdyby na ní napsal třeba dalších 20 příspěvků.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
#39
nevim, záleží na typu fóra.. tady to je malé, lehké, hezké a těžko říct jestli má takovéhle možnosti nastavení
Odpovědět
#40
Bezva fórum.

Tak mě napadlo, co tak přidat do kalendáře data a časy vysílání potvrzenejch epizod? Případně to prolinkovat se známejma informacema a tématama "o čem to asi bude" a tak, nevim ještě přesně jak to funguje.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)