Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Všechny série v Češtině
#31
(27.11.2020, 12:19)TechnikTomCZ Napsal(a): Omlouvám se, ale teď nemám čas, ale nebylo to nijak informativní

Odesláno z mého Samsung Galaxy S10e pomocí Tapatalk

Stále žádné (nové) info o deváté sérii ?
Odpovědět
#32
Mám jakože jednu jak dobrou tak i špatnou zprávu a to, že Minimax nebude dělat 9. sérii, ale netuším jak na tom bude prima či nova, jestli vůbec něco udělaj...

Odesláno z mého Samsung Galaxy S10e pomocí Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#33
(13.01.2021, 11:27)TechnikTomCZ Napsal(a): Mám jakože jednu jak dobrou tak i špatnou zprávu a to, že Minimax nebude dělat 9. sérii, ale netuším jak na tom bude prima či nova, jestli vůbec něco udělaj...

Odesláno z mého Samsung Galaxy S10e pomocí Tapatalk
No krucinál. To by mne zajímalo z jakých důvodů nebudou dělat devátou sérii.
U Primi a u Novy jsem si taky nejsem jistý, ale doufám že nějaká z nich nebo jinačí to bude vysílat.
Odpovědět
#34
Jen teda doufám, že můj odkaz ještě funguje.

Odesláno z mého Samsung Galaxy S10e pomocí Tapatalk
Všechny mnou stažené mlp epizody:
https://1drv.ms/u/s!Aql6aYM65g7kgbcr25Z6...w?e=NKYC4b
Odpovědět
#35
(31.01.2021, 02:10)TechnikTomCZ Napsal(a): Jen teda doufám, že můj odkaz ještě funguje.

Odesláno z mého Samsung Galaxy S10e pomocí Tapatalk
Tak asi jak vidím, série 9 a Pony Life se nebudou chystat vysílat. Nějaké zprávy?
Odpovědět
#36
Tak nejspíš tuším, že se na ten dabing deváté série vykašlali...
Odpovědět
#37
Možná je to trochu pozdě, protože už je to víc jak 2 roky od vydání 9. série, ale když se Český dabing 9. série nechystá, tak mě napadlo jak by se případně dal udělat. Před rokem jsem narazil na stránku 15.ai . Je to stránka, kde zadáte text, podle nabídky zvolíte postavu z hry nebo seriálu a necháte vygenerovat zvuk a ten když pustíte, tak to zní jako by to ta postava říkala. Jsou tam i MLP postavy, ale zatím jen v angličtině. Kdyby se podařilo podobnou aplikaci najít nebo udělat, i přesto by ale bylo těžký nahrát sem všechny zvukové stopy jednotlivých MLP postav z předešlých sérií. Kdyby se to ale podařilo, pak bysme mohli zadat jen přeložené titulky z 9. série, vygenerovali dabing a ten sestříhali. Jedinou nevýhodou je to že program neumí vytvořit zvuk s tónem, s kterým to daná postava říká. I tak je to ale hodně obtížné, časově náročné a pro mě to nemá takový význam. Samozřejmě se do toho asi jen tak nepustim, protože jednak nemám čas, a druhak na tu aplikaci nemám dostatečné znalosti. Chtěl jsem se jen podělit o tenhle nápad.  djpon3
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)