Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
G5 - Obecná diskuze
#41
Pozastavení se nad trailerem....

Taky máte z toho traileru pocit, že to bude v nějaké alternativní časové lince kde se Cozy Glow podařilo vysát z Equestrie veškerou magii? Nebo... žeby.. se... snad vrátila?
Odpovědět
#42
Vyšel rovnou i dabing (snad všech jazyků Pinkiesmile )
Inu Netflix
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#43
Ok nevypada to spatne ... ale ta cestina byla zvladnutelna jen po "Pozemský Poník" pak jsem to musel vypnout
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
#44
Mě ten český dabing zase nepřipadá tak špatný. Když ho srovnám s dabingem prvních sezón FiM, tak je to opravdu o něčem jiném a daleko lépe zvládnuté. Ty hlasy se mi k těm jednotlivým poníkům opravdu hodí. Navíc, když vezmu v potaz, jak dabing u některých seriálů / filmů na Netflixu také dopadá. Takže za mě osobně já z dabingu zklamaný nejsem, ale na druhou stránu také samozřejmě chápu, že někomu prostě sedět nemusí.
Odpovědět
#45
Teďka jsem přišel na twitter a musím říct že to vůbec nevypadá špatně. Já jsem čekal že to bude graficky pecka, teda alespoň pro mě tá animace je super. Čeština taky není špatná, když si vzpomenu jak to kolikrát může špatně dopadnou.

Děj: Takže pozemští, pegasové a jednorožci žijí odděleně a navíc jednorožci nedisponují už magií?  Rainbowderp   No tak to jsem teda hodně překvapen. Co se vlastně mohlo stát za tragickou událost? Co Twilight Sparkle? Kde je? Co se s ní stalo?  (když opomenu že zbytek děvčat,...no  :/  )
Za celou tuto cute adventuru se musí schovávat opět něco tragickýho (jak v první sérii s Twilight). Ale zase to určitě bude napínavý a příběh bude taky určitě stát za to. Celkem se těším. Vypadá to skvěle. I humor není špatný. Já se jen bojím co se stalo s Twilight. Na druhou stranu je tu možnost že se tam objeví ve fakt suprové animaci. Já se picnu   Flutterryay

[Obrázek: giphy.gif]
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
#46
Joey Small Owl: kde je Twilight? tak kdyz to vezmu podle technickeho pokroku, tak G4 je rekneme takova ppozdne viktorianska era (parni vlaky, vzducholode)...tady mas smartphony, televize, konzervy s fazolema, takze prakticky soucasnost...pokud by bylo podobne jako na Zemi, tak konec G4 a tenhle trailer deli tak 150 let, mozna vic....takze tolik k otazce kde je Twi, resp Mane6..

(jinak nechci jako nejak machrovat, ale v mem fanficu sem popsal budoucnost cca 30 - 40 let po G4 ,kdy mane 6 jeste ziji a je jim cca 40 - 50 let a je to tam podobne jako tady, Mane 6 sou neco jako legendy/napul pohadka, ty pribehy sou zname ale moc poniku uz neveri ze se to skutecne stalo. Popsal sem i vznik prumyslu a postupne niceni zivotniho prostredi atd...hergot ja se snad nabidnu Hasbru jako scenarista, takhle me vykradat ... Rainbowlaugh Rainbowlaugh )
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
#47
Viděl jsem trailer a těším se.  Pinkiehappy
Odpovědět
#48
Trailer vypadá pěkně - ale zatím jen pár vzletných/vtipných momentů, takže těžko odhadovat, jaký bude celkový ráz G5. Třeba pozitivně překvapí, i když takový nářez, jako u G4 nečekám (jiná doba, jiné podmínky, fanoušci taky nezačínají s dojmy "od nuly"). Rozjezd u G4 byl taky pozvolný, takže uvidíme Twilightsmile jsem zvědav, zda nabídne i dospělému divákovi něco víc, než vizuál a crazy chaos.

Evidentně to cílí daleko víc na vizuální stránku, detaily a dnešní děcka - svět G5 plný věcí (a často i vizuálů), které sami znají/vídají/používají, je spíš přitáhne, než svět G4, který je spíš "klasicky pohádkové prostředí".

Co mě překvapilo bylo množství "product placementu" - předělaná loga globálních společností (T-Mobile je asi nejkřiklavější)... mno... asi nejsem moc moderní a vziuální reklamní smog považuju za všudypřítomný otravný blivajz. Kdo ví -třeba to časem narvou i do původní G4.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#49
otázka je jestli to byl product placement nebo prostě joke

vzhledem k tomu že Zephyr Heights vypadají jako střed Hollywood Boullevard
Ostatně třeba Sherk měl něco podobného
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
#50
Mácaman: Díky za info, ale časový období či posun jsem na mysli neměl. Já měl na mysli ,,Twilight vytvořila určitou společnost a tady je tá společnost rozdělená. ´´ Prostě něco vážnýho se muselo stát. Pokud vím tak Twilight s děvčaty vždycky bojovala za své zájmy i zájmy Equestrie. Mám tedy na mysli konflikt, tragédii či nejakou nepříjemnou událost která zapříčinila určitý rozdělení společnosti.

Jinak, dejme úvahy. Poníci vypadali rozladěně. Vypadá to teda že tento problém se táhne několik generací. Já si myslím že příčiny mohou být dvě:
1. Určitý nový nepřítel typu Tirek, Chrysalis,..  Pokud by se však tak stalo, společnost by nebyla takto rozdělená. Většinou spíše takovýto události předznamenaly posílení společnosti jakožto poražení ,,společného´´ nepřítele. V tomto případě mě spíš napadá druhá varianta

2. Reforma po určitém čase. Pokud vím tak v G4 byl nějaký poník, který nechtěl dovolit princezně Twilight otevřít školu přátelství. Jestli jeho činy či myšlení mají nejaký následek na G5, nevím. Podle mě je to spíše zavedení jiného typu myšlení během (modernizace? správné slovo?) během následujících let. Ještě před 200 lety lidé museli věřit v hospodina, ale dnes je situace jiná.

Jsou to jenom mé úvahy či teorie co mě napadly. Klidně mě opravte.
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)