Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Ano, po technické stránce je to možné. Po uživatelské stánce ale nevím, zda je to vhodné.
Nový uživatel to nezná a nebude vědět co to je - takhle je na první pohled jasné, že je to spoiler.

Přikláněl bych se k variantě neměnit to. Ajsmug
Odpovědět
Projela jsem tam všechny stránky, a pořád to tam je, ale to nevadí, je to jen maličkost Twilightsmile
Odpovědět
Tobiena, skor si premaz cache alebo cookies. Mozno bude aj stacit ctrl+f5 Pinkiesmile
FCAf5ad A+ C** D H+ M-- P R- T++ W-- Z- Sm RL-* a# cn+++ d+ e- f+ h* iwf+++ j p sm#
Skloňujte Kiraa podľa předseda/hrdina Ajsmug
Odpovědět
Ukazuje se mi to, ikdyz jsem na mobilu
Takze kvuli cookies nebo cache to asi nebude Twilightblush
Odpovědět
(19.11.2012, 23:03)Refly Napsal(a): To snad radši ani ne. Pinkiesmile Má barvu #EFEFEF a ladí se skinem fóra. Navíc je neutrální - takže můžeš fórum v klidu otevřít ve škole, v práci apod. Navíc si nedovedu představit moc jiných barev, které by byly takto neutrální a zároveň nerušily. Ajsmug

Docela jsem se dnes ráno v práci potil, když jsem četl fórum a na pozadí byla ta Pinkie Pie... Rainbowlaugh

ono mít možnost si přepnout fórum do tmavý verze by taky nebylo na škodu, občas bych chtěl vidět nějakou statistiku ukazující, kolik % spotřeby monitorů tvoří stupidní bílý pozadí na stránkách a to už vůbec nemluvim o tom, jakej to je šok sem přijít odjinud a dostat tu bílou jebu do ksichtu

(inb4 "tak si udělej skript")
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Foulwynd: Pinkiehappy Spotřeba LCD monitoru je úplně stejná pokud máš na obrazovce většinu černé a nebo většinu bílé, to na to nemá vliv. Hlavní spotřebu obrazovky tvoří podsvícení, a to jede na pořád stejný výkon (tedy pokud ho nestáhneš globálně na monitotu [jas]).
Tl;dr - barva skinu fóra nemá na spotřebu monitoru žádný vliv.
Odpovědět
(20.11.2012, 23:00)Flaiming Napsal(a): Foulwynd: Pinkiehappy Spotřeba LCD monitoru je úplně stejná pokud máš na obrazovce většinu černé a nebo většinu bílé, to na to nemá vliv. Hlavní spotřebu obrazovky tvoří podsvícení, a to jede na pořád stejný výkon (tedy pokud ho nestáhneš globálně na monitotu [jas]).
Tl;dr - barva skinu fóra nemá na spotřebu monitoru žádný vliv.

což pořád nemění nic na druhý části mojeho postu, že neni zrovna fajn pro oči přecházet z webů s tmavým podkladem na ty se světlým (kterých je naštěstí hodně málo). vim, že je možný si to přehodit, udělat si vlastní skript, etc etc, ale bylo by fajn (a myslim, že bych nebyl sám, kdo by to uvítal), kdyby na to byl jenom čudlík, kterej by například invertoval barvy pozadí a textů.. Pinkiesmile
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Nemohlo by se dát yay např. do závorek? Jednou jsem poslal link a udělal jsem tam smajlík -_-
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
(21.11.2012, 01:25)WhiteWind Napsal(a): Nemohlo by se dát yay např. do závorek? Jednou jsem poslal link a udělal jsem tam smajlík -_-

[Obrázek: 1suGR]
fus ro diks
<jadus> "to budem kamaradi Rainbowlaugh ja jsem taky tard"
"You wake up every morning and ask yourself 'Do I feel as bad as a Darfur war orphan?' and if not then shut the fuck up." - TotalBiscuit
Odpovědět
Kdybys koukal na monitor za správnýho osvětlení, tak by tě oči nebolely ;-)
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)