Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Přidáno... Ajsmug
Odpovědět
Mňa napadlo urobiť vianočnú súťaž Pinkiesmile Neviem o čo by sa hralo a ani ako by sa hralo ale to nechám na vás Pinkiesmile


Odpovědět
Jasně, můžem udělat soutěž o nejblbější návrh. Cena ? Plyšák od Kiray Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Nekolik soutezi pro Vas pripravujeme, ale vse az na rok 2013.
Odpovědět
Zdravím.

Na nově vytvořené stránce http://bronies.cz/Stranka-shoutbox se vnořuje stránka http://bronies.cz/shoutbox, avšak těmto dvoum odkazům
Kód:
<a href="index.php?action=full_shoutbox">Zobrazit kompletní Vzkazník</a>
...
<a href="pspshoutbox.php">Verze pro mobilní zařízení</a>
chybí target="_parent" či target="_top" a díky tomu se vnoří celá stránka znovu.

[Obrázek: bronies_cz_shoutbox.png]
Odpovědět
Uh, tohle musí fixnout Flaiming, k tomu se bohužel nedostanu... Pinkiesmile
Odpovědět
Refly: Jde to přes administraci Ajsmug Už jsem to spravil.
Odpovědět
Tak to jsem necekal, ze i toto tam bude, toz diky... Pinkiehappy

Refly@HTC

Odpovědět
Zdar.
Měl bych návrh. Jelikož bychom chtěli udělat nové vlákno pro náší pony-fanfic-reading grupu, tak bychom potřebovali, aby to nějak vypadalo. Jenže, problém je takový, že KRAJKHOUR, který je náš velitel, nemá moc zkušeností s formátováním textu, aby to nějak vypadalo a tak bych mu chtěl s tím pomoct, jenže nemůžu upravovat cizí příspěvky. Šel by nějak udělat systém toho, že by ostatní mohli s mým povolením upravovat moje příspěvky? Abych mohl upravovat KRAJKHOURův hlavní post pro lepší vzhled atd. A ne, nemůžu to založit já, protože kdykoliv by potřeboval dát na hlavní, první post důležité informace, tak by se nejdříve musel zeptat mě a já nejsem tady 24/7 abych mu pokaždé vyhověl a ihned ten první příspěvek upravil. Takový velký návrh, ale jsem si jistý, že by mnoha lidem pomohl.
Odpovědět
Moc se mi to nelíbí (ani samotný nápad, ani mě nenapadá prakticky žádné technické řešení), ale zeptám se na názor zbytku týmu fóra... Ajsmug
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)