Anketa: Můj nej(ne)oblíbenější poník je:
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
+ Applejack
9.60%
83 9.60%
+ Fluttershy
13.18%
114 13.18%
+ Pinkie Pie
10.17%
88 10.17%
+ Rainbow Dash
12.83%
111 12.83%
+ Rarity
7.28%
63 7.28%
+ Twilight Sparkle
13.18%
114 13.18%
− Applejack
3.35%
29 3.35%
− Fluttershy
3.01%
26 3.01%
− Pinkie Pie
6.01%
52 6.01%
− Rainbow Dash
6.13%
53 6.13%
− Rarity
12.02%
104 12.02%
− Twilight Sparkle
3.24%
28 3.24%
Celkem 865 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nej(ne)oblíbenější poník z mane6
#71
RD má hodně lidí rádo, ale i hodně lidí ji nemusí. Jak její skalní zastánce s jedním bodem teda hrubě nesouhlasím. Fluttershy po odečtu nejvíc? To se dalo čekat, protože co jí chcete vytknout. Nečekap jsem Pinkie tak dole a divím se že ji tady dost lidí nemusí. Dash a Pinkie by měli být výš Twilightsmile.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
#72
RD i PP jsou dle mého dost výrazné, specifické a svérázné charaktery, takže mají docela malou "prostřední zónu" a spíš se to profiluje na extrémy, nic co by mě překvapilo.


A co fandové Rarity? Jsou tu vůbec nějací? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#73
Těžká to volba... nejoblíbenější poník je u mě jasná Fluttershy Flutterryay (po pár přehraných dílech mi to bylo jasné), ale nejméně oblíbený poník, to je těžký výběr, každý je nějaký a každého mám rád... nejmíň asi jen Rarity Raritycry
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
#74
Rarity je až moc parádnice! Nejde říct úplně že je nejhorší z mane6... No i když... Je nejhorší z mane6 Rainbowlaugh. Ale určitě se tu najdou její fanoušci Ajsmug.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
#75
(26.12.2012, 19:31)TemplarBrony Napsal(a): Nejde říct úplně že je nejhorší z mane6...

To nejde říct, PP je nejhorší Pinkiesick

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
#76
Pro mě je zas z mane 6 (o setinky!!!) nejhorší Twi Twilightsmile Prostě, když musím vybrat jednu, tak by to byla ona. Už jsem vysvětlovala proč.


Odpovědět
#77
monicagranger: Každý má hold svoje preference.
mimochodem, nevíš náhodou kdo je původním autorem toho obrázku jehož variaci máš jako avatar?
Chci mu dát kudos, ten kukuč je děsně roztomilej.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#78
To zatím nejde říct jen o Fluttershy Flutterryay Zatím.
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
#79
Těžko říct, jestli to o ní půjde vůbec někdy říct. I Flutterbitch je docela fajn Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#80
Je to smutné, když člověk takhle musí vybírat mezi tím co má rád... Raritydespair Nelíbí se mi to, je mi jako bych Rarity srazil na kolena...a přitom ji mám rád Twilightsmile

Ale je-li to nezbytné... Raritydespair
Nezlob se Rarity...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)