Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
Takhle vystihují hateři všechno, protože u toho je největší pravděpodobnost že se nějaká potrefená husa ozve a začne se s nima hádat.

Taky se asi nějak extra části té averze nemůžeme vlastně ani divit, ne? Třeba teď ataky na zpovědnici a tak dál... Jako třeba moji spolubydlící na privátě. O poníkách neví nic než to, že je štve jak s nima kdosi ve vlnách tapetuje roumena a mě taky dokáže namíchnout když někdo něco mermomocí pchá tam kam to nepatří nebo si to tam lidi nepřejí.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(26.12.2012, 17:59)matulo5551 Napsal(a): Povedala:este sa mi to bude pacit a co potom.

Ha! Hater bojící se MLP Rainbowlaugh
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět
No jistě. Není nic horšího než stát se tím co nenávidíš a čím opovrhuješ Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
IMO hodně lidí jsou hateři právě jen proto, že se bojí, aby se jim to nezačalo taky líbit a nestali se také "těmi divnými"
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Co je vlastně divného se dívat na kreslený poníky? Moc růžové? Lidi se normálně dívaj třeba na Lvího Krále, kterej je taky kreslenej a nikdo si nepřijde divnej, dívání se na Toma a Jerryho taky není divný, Simpsonovi to samý a mohlo by se jmenovat dále... Rainbowhuh
Já se k poníkům dostal před nějakým měsícem jen ze zvědavosti "co vlastně všichni maj s těma poníkama" a po shlédnutí pár dílů byl poznat rozdíl - sice mi to zezačátku přišlo trochu divný, dívat se na seriál pro malý holky (jak sem se později z různých zdrojů dočet, tak to není úplně pravda = úleva), ale hlavně sem měl lepší náladu (což považuji za plus), což v dnešním vystresovaným světě je dobrý skoro pro každýho. Pinkiecrazy
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Právě to, že je to "pro malý holky"
Pokud jsi malá holka, je to ok.
Pokud jsi dospělá žena, ok, vzpomínáš na dětství
Pokud jsi chlap... urážíš všechen šovinismus, maskulinitu, rychlé auta, silikonové "krásky," heterosexualitu (tím zároveň i výchovu, rodinu, boha, církev, tradiční hodnoty a společnost obecně) a navrch to nepochybně značí těžké úchylky, takže tím jsi i hrozbou pro všechny kolem.

Dneska musí být všechno "normální," jinak je to hodně, hodně špatně. Akorát kdo a podle čeho určuje co je normální a co ne? To je ta otázka.
Bojujeme proti diskriminaci a stereotypům tím, že se neustále vytváří nějaké vize "jak to má být" a všichni kteří se v tom odlišují jsou nebezpeční.
Všude vidíš nějaké modely. Každý ví jak má vypadat správná emancipovaná žena, jak má vypadat správný muž, správné dítě, teenager, důchodce... Všude kolem sebe máme desítky obrazů které definují kdo máme být a podle čeho a jak správně vnímat a zařazovat všechny ostatní.

A teď najednou tohle... Něco co je podle tradičních šablonek určené pro malé holky a dívá se na to hromada chlapů místo toho aby slintali nad drahýma autama a plastovýma kozama jak to Pán chtěl?? No can do sir. No can do...
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Souhlasím, ale co je špatnýho na tom slintat nad autem? Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Právěže nic, narozdíl nad slintáním nad barevnýma, roztomilýma poníkama Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Njn, já zase slintám nad pěknejma autobusama Rainbowlaugh Zkrátka, já už jsem od zbytku společnosti odlišnej v tolika věcech, že mi vůbec nedělalo problém si k tomu přidat ještě poníky. Twilightsmile
Bohužel je to tak, dneska je celej svět šablonovej a už i lidi jsou jako podle šablony. Kdo dělá něco jen trochu jinak, je divnej. To je ta konzumní společnost. To je taky ten důvod, proč někomu vadí Derpy, nezapadá do šedýho průměru, je jiná, tak je nepohodlná. Applejackunsure
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Ale tak Derpy... Mně osobně to nepřišlo moc hezký. Je to dítě komunity, ale mohli ji taky nechat udělat něco čím by všem vytřela zrak, místo toho aby byla jen postavičkou co si evidentně může smůlu i na chleba mazat.

Sice mě štvou ty věčné rozbroje o tom jak máme postižené chránit a nejlíp tak, že bude tabu se o nich vůbec zmínit a radši budem předstírat že neexistují, ale Derpy se mi v tomhle taky nezdála nějak zářivým příkladem a teď jestli ji zase zametou do rohu tak už jí to nikdy nikdo neodpáře.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)