Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Který byste měli Cutie Mark?
Drake, proč ne? Není to pivo, tuzemák ani slivovice...mohlo by to být dobré Raritywink

Jestli je to něco jako whiskey, nebo vodka, dal bych si Rainbowlaugh
Odpovědět
já určitě zobcovou flétnu od malička na ni hraju
Live in Equestria is love
Odpovědět
Antare tak tenhle Applejack jsi myslel Rainbowlaugh. Takže pán je alkoholik Rainbowkiss heh Rainbowlaugh.
"I told you that you needed to make some friends, nothing more..."
Celestia
Odpovědět
(08.01.2013, 19:59)Antarius Napsal(a): Jestli je to něco jako whiskey, nebo vodka, dal bych si Rainbowlaugh

Má to nejakých 30-40%, tak si poslúž Rainbowlaugh Len kde to zohnať...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
V česku ne...jsem v organizaci: Máme rádi své oči Rainbowwild
Odpovědět
Tak to je zabitý RainbowlaughRainbowlaughPinkiecrazy Nemůžu si pomoct, ale tohle se nedá okomentovat jinak, než obrázkem:
[Obrázek: 6109cb683742f74930be8f0d0ea4fcbd.jpg]
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Tak ono se to už stejně "nejackuje" takže by to snad z oficiální produkce neměl být oblíbený nápoj Stevieho Wondera
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(08.01.2013, 20:49)Antarius Napsal(a): jsem v organizaci: Máme rádi své oči Rainbowwild

Pite rýchlo, stmieva sa! Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
(09.01.2013, 00:00)Tails Napsal(a): Tak to je zabitý RainbowlaughRainbowlaughPinkiecrazy Nemůžu si pomoct, ale tohle se nedá okomentovat jinak, než obrázkem:
[Obrázek: 6109cb683742f74930be8f0d0ea4fcbd.jpg]
Připomněl jsi mi jeden text v době metanolové aféry, který měl jeden brněnský bar (Pomalý Bar) na tabuli venku na zdi - Přijďte se k nám sociálně vyloučit. Rainbowlaugh

Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
Ja by som mal určite logo wowka Rainbowlaugh Alebo znak hordy Rainbowwild
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)