Hodnocení tématu:
  • 14 Hlas(ů) - 4.21 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohodnoťte titul, podpis, avatar a nick
Dark Hole: Hm, mám rád alicorny existujících(v seriálu) postav jako avatary, ale Alicorní OC mos nemusim. Ale ten tvůj je štýlovej Rainbowlaugh 7/10 a kdyby neměl roh tak 9/10 Rainbowlaugh
Ale příjdeš mi jako magor, kterej to rád dává najevo a takoví sou mi sympatický Pinkiecrazy
Odpovědět
For All: 10/10!
Odpovědět
Spiderman ... jsi mi připomněl http://www.youtube.com/watch?v=9dAV7cjnoII Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Geeshta: Pinkamena princess! 10/10

DerpingWork: Dívám se na to už 3 minuty ale na Portal Radio loop 10 hours to nemá xD Ale nejsou tam žádní poníci! 6/10

Ale ještě Dumbas: Oc? Nejsi posedlý tou transparentní barvou? Rainbowlaugh Ale v pohodě, moc se mi to líbí Twilightsmile 10/10
Odpovědět
Jsem, moc Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass: Not bad, son, not bad Rainbowlaugh

Tobiena: Muffins, yay!

obom 10/10
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
TobienaRainbowlaugherpy Muffiny Flutterryay

Dumbass:Nevim proč ale mně se to líbí

Hotsteppa: Flutterryay LOL to chci vidět na živo Rainbowlaugh

EDIT: sry za chybu
Odpovědět
LaLike: líbý ... oh god. Za to by mě učitelka češtiny zabila Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Dumbass: Ďalší tvoj vektor? Nice Pinkiehappy


Odpovědět
Craftitko - cute as hell 90 ze 100
If you can see it , you can hug it Pinkiesmile .
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)