Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On
Tááák, polovinu nejlepších okamžiků zveřejnili v teaseru s tou lampou, druhá polovina přišla při breaking the 4th wall a Discord na vodních lyžích. Rainbowlaugh Zbytek = what the hay? Ajsleepy


Odpovědět
+1
Naprosto výstižný Rainbowlaugh
Odpovědět
You can't spell Discord without Disco!
BTW dnes či zítra bude dostupný ten dokument o Bronies, takže to bude s touhle epizodkou dělat skvělý víkend.
Mezitím http://www.roborg.co.uk/derpy/index2.html
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Jedna z těch lepších episod v třetí sérii.
Je awesome, že se Discord vrátil (pro mě nejlepší záporák)... ale... vážně?
Epizoda byla neuvěřitelně rychlá, prostě nasr... nacpat Discordovu "promněnu" do jednoho dílu? Neumím si představit, že by se Discord nechal jen tak snadně změnit až TAKHLE. Konec mě zklamal (jeden z důvodů nejspíš byl, že jsem si vztah Discorda a Celestie představovala jinak). Přesto je pro mě Discord stále borec.
Fluttershy si u mě zase získala větší oblíbenost, co se její postavy týče (za poslední dobu byla dost nízko).
Na druhou stranu je hezké vidět, že i Discord dokáže být citlivý a taky chce kamarády. Představte si jeho dětství s tím jeho vzhledem (bez urážky Discorde), to jak se musel lišit atd. atd. Dále ta lampa... co k tomu říct? Asi, že takovou bych doma chtěla taky. Rainbowlaugh
Odpovědět
Těch 22 minut prostě některým epizodám přestává stačit, no.
Discord byl zlý, protože neměl žádné kamarády. Sob.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Tiež som za to, že sa mohli s Discordovou premenou viac pohrať... Nijaké "kde nič, tu nič a z pána chaosu je zrazu cituplné dobráčisko", dalo sa s tým urobiť viac. Ale aspoň, že tam bola Fluttershy.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Také jsem čekal lepší přeměnu, ale třeba si to vykládáte špatně a Discord dostal "náhlý záchvat smutku" a vše napravil, protože si asi uvědomil co udělal špatně a že to ostatním vadí. Ale jak by si člověk s jeho povahou mohl udělat kamarády?
Odpovědět
uz je to na youtube... len zatial nie moc kvalitne
http://www.youtube.com/watch?v=d69yCQvukMY
Odpovědět
(19.01.2013, 18:54)DerpingWork Napsal(a): Také jsem čekal lepší přeměnu, ale třeba si to vykládáte špatně a Discord dostal "náhlý záchvat smutku" a vše napravil, protože si asi uvědomil co udělal špatně a že to ostatním vadí. Ale jak by si člověk s jeho povahou mohl udělat kamarády?

To je pravda, ale mě to k Discordovi prostě stále nesedí. Pinkiesmile
Odpovědět
Ještě mě napadlo, že ten celý Discordův přechod v takové rychlosti umístěný na konci epizody mohl být záměr. Mně ty dialogy na začátku přišly neobvykle dlouhé. Začátek zajímavý (Pinkiehappy), napínání, napínání (Raritystarry ), tohle bude úžasná epizoda, kdy ten přechod chtějí asi tak stihnout když je pár minut do konce a bum. Závěrečné titulky dřív než si člověk vůbec stačí uvědomit co se vlastně stalo. Můj ksicht na konci:Pinkiegasp. Jsem si vědom, že to s těmi konspiračními teoriemi už asi přeháním, ale já si prostě nemůžu pomoct. Já v tom vidím vzorec.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)