Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 10: Keep Calm and Flutter On
nejsi sam..
Odpovědět
Odejita. Mám to dobře, tak co rýpeš?
Odpovědět
Já si tu fakt občas připadám jako v nějaký polský slepičárně, kde si slepice stěžujou na to jak v čechách maji hezčí kurníky, kvalitnější podestýlku a jiný věci.

Discord se vrátil, deal with it. Nemůžou se zavděčit každýmu. Scénáristi jsou taky jenom lidi. A když máte plnou hubu keců jako tady Greytail tak bych ho chtěl vidět napsat dobrou epizodu.
Odpovědět
(19.01.2013, 21:39)Grunt Napsal(a): Odejita. Mám to dobře, tak co rýpeš?
Facehoof Omg! Odejita nic neznamena Ajbemused
Proc se hadat. Twilightsmile
Odpovědět
Hmm.. mně se teda až tak extrémně polepšený nezdál. Spíš něco jako "tohle ještě neznám, tak tomu dám chvilku abych viděl kam to půjde"


Oh well, stejně si pro většinu událostí s poníkama beru kánon jen jako přibližnou inspiraci.



Ale tak mě napadá, nezačíná být osazenstvo trochu moc zmlsané? Já vám nevím, začátek poníků byla prostě klasická dětská pohádka a z tohohle dílu Disney a spol smrděli na metr.
Navíc původní cílové skupině je nějaká prorpacovaná psychologie postav a splétání dokonalého příběhu v organickém, fungujícím světě úplně u oháňky.
/rejp/ Seriál stojí na rozcestí. Jsou dvě skupiny fandů s naprosto odlišnou mentalitou a nároky, ani jedna z nich vlastně neví co chce, ale obě budou strašně naštvané, když to nedostanou. /rejp over/

Možná jsme se už dokonce dostali do fáze, kdy na staré epizody vzpomínáme s nostalgickou slzou v oku...jóó to byl ten okamžik kdy se mi změnil svět atakpodobně... Kdy to celé bylo nové a působilo to plnou silou, jenomže teď už to nové není. Známe to, zvykli jsme si na to... a tak už to na nás nepůsobí jako dřív... a magie začala vyprchávat. Takový "syndrom vyhoření" nebo "ponorková nemoc" chcete-li.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(19.01.2013, 21:32)Hotsteppa Napsal(a): Príliš veľké zásluhy? Predsa len, je to človek stojaci za FIM, takže určité zásluhy má. No žeby sme to preháňali...

Ano, Lauren vytvořila základ světa s jeho pravidly a tak, jenže to není jako by měla totální dohled nad všemi epizodami a celou první sérii upravovala tak, aby to nebyl totální kravinec.

(19.01.2013, 21:23)Greytail Napsal(a): OndraHub: Ano, je to jenom reklama. Jenomže, co si pamatuju, tak v prvních sérií měla tahle reklama i skvělé příběhy, kvůli kterým jsem si poníky zamiloval.

Tenhle seriál je imo víceméně stejný jako v první sérii, akorát že divákům rostou nároky. Jedna z mála věcí která je na něm horší, je časové omezení epizod, kterým by prospělo aspoň 5 minut času navíc.

(19.01.2013, 21:27)DerpingWork Napsal(a): Btw vymazavani zla...King Sobra - dobry.
Chrysalis - dobra
Discord - dobry
...
Jde to do haj*lu...Vsichni vime ze tento porad jednou omrzi a prejde se na lepsi.

K tomuhle tady máš oficiální komixy. První 4 čísla mají jsou o Chrysalis (2 čísla už jsou vydány) a komixy jsou dle ohlasů velmi kvalitní. Další 4 čísla mají být o Nightmare Moon, jednou se třeba dostane i na Sombru. A o tom, že se FiM ohraje snad nikdo nepochybuje.

Osobně si myslím, že je lepší mít záporáka napraveného, než aby měl využití jako zahradní trpaslík do doby než Elementy ztratí své nositelky nebo se objeví něco extrémně silného na co ani Elementy nebudou stačit (k čemuž v nejbližší době nedojde). Navíc Discord nikdy nebyl vyloženě zlý. A Discord je pořád Discord, jen má nastveny nějaké meze ve kterých se musí pohybovat.

Nebylo by pěkný kdyby to dopadlo jako Simpsonovi (nebo jako Spongebob, dle toho co jsem slyšel). Mám víru v tvůrčí tým, ale dávám tomu maximálně tak 3 další série než to opravdu půjde do hnoje.



Discordian: Ano, ten tvůj příspěvek to pěkně vystihnul. Nostalgie v tom taky hraje roli.



(19.01.2013, 21:45)DerpingWork Napsal(a): Facehoof Omg! Odejita nic neznamena Ajbemused

Nebylo to úplně její rozhodnutí. A poprosím o konec off topicu v tomhle tématu.
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die.

H. P. Lovecraft
Odpovědět
(19.01.2013, 19:43)Grunt Napsal(a): A tomu ty opravdu věříš?

Ano, protože je to imho dobré vysvětlení.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Musím súhlasiť s Jedusom... Nechcem tu nikoho urážať ale niektorý tu máte príliš vysoká požiadavky a neviem čo furt vám v každej jednej epizode niečo vadí. A stažujete sa doslova na PI.. no... nebudem radšej dalej komentovat prejdem k epizode... Áno tých 22 minút bolo neuveriteľne zúfalo málo (Ako asi u tretine epizod) ale autori pracovali stým čo dostali a myslím že lepšie to až spraviť ani nemohli... A navyše mi na konci Discord neprišiel žeby bol 100% napravený. Po prvom pozretý hodnotým ako taku epizodu výborne. Najlepšie scénky. Discord otáča Fluttershyin dom. (Paradna animácia Rainbowlaugh ), večera, a vlastné všetky scénky kde bol Discord Rainbowlaugh 9/10 Potom ešte možno updatnem a niečo dopišem ale aj tak Discord ako taký nesklamal.
Steam: Zoidysvk. YT: ZoidySVK. FB: Lubo Mikloš


FB stránka ! https://www.facebook.com/pages/MLP-Frien...922?ref=hl

Odpovědět
yup...Ale myslim ze i MlP se ohraje...A pak nastoupi neco noveho...Takhle to je vzdy.
Odpovědět
(19.01.2013, 21:45)DerpingWork Napsal(a): Facehoof Omg! Odejita nic neznamena Ajbemused

Však tam mám celé sousloví. Twilightangry2 Nechápu co mám špatně!

(19.01.2013, 21:47)Discordian Napsal(a): Možná jsme se už dokonce dostali do fáze, kdy na staré epizody vzpomínáme s nostalgickou slzou v oku...jóó to byl ten okamžik kdy se mi změnil svět atakpodobně... Kdy to celé bylo nové a působilo to plnou silou, jenomže teď už to nové není. Známe to, zvykli jsme si na to... a tak už to na nás nepůsobí jako dřív... a magie začala vyprchávat. Takový "syndrom vyhoření" nebo "ponorková nemoc" chcete-li.

Těžko říct. Ale jestli si sledoval Otaku Ascended, tak chlapci tam po závěrečných titulkách komentovali skrze Skype dění a nejsme jediní kdo je toho názoru, že celou třetí sezónu už jen „mlátí mrtvého poníka“. Šíří se to internetem. Ostatně já už mám tento názor delší dobu (než jen S3). Pro mě byl ten přechod zřetelně ohraničen.

(19.01.2013, 21:50)Ondrahub Napsal(a): Nebylo to úplně její rozhodnutí. A poprosím o konec off topicu v tomhle tématu.
Off-topic sice nevidím, ale budiž teda.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)