Hodnocení tématu:
  • 11 Hlas(ů) - 4.73 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pinkie Pie Fanklub
#71
[Obrázek: 8611.Pinkie-Pie-popcorn.jpg_2D00_610x0.jpg]
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
#72
Ajajajajaj... Rainbowlaugh

[Obrázek: pinkie_pie_love_face_vector_by_dashboom-d3iwho7.jpg]
Odpovědět
#73
Tak tohle je epické... Pinkiehappy
[Obrázek: 08586a_3817239.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#74
Rainbowlaugh Z toho nemůžu. Nádhera
Odpovědět
#75
Tohle sice není až tak povedené, ale je to hrozně moc ZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ.....
[Obrázek: charlie_meets_pinkie_pie_by_nessa_gordon-d3b0kiw.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
#76
Pinkie Pie je nejlepší

[Obrázek: Pinky+_5629b34103f03e51a4b2b4fbba5f9b2b.png]
Odpovědět
#77
Pinkie je dobrý poníkPinkiehappy

Tady ten obrázek je pěknejPinkiehappy
http://applejack.ponychan.net/chan/files...873397.png
Avatar by Flattie.Twilightsmile

Odpovědět
#78
Elyra: Krásnej Pinkiehappy

[Obrázek: pinkie_pie___4th_wall_by_cptofthefriendship-d4mdrlt.png]
Odpovědět
#79
Pinkamena Diane Pie, eh? No u mě je číslo 2-3, podle toho, jak zrovna zahraje Applejack. Jináč můj oblíbený Fourth Wall Warper, pošahaný hyperaktivní člen Mane Six and whatnot. Její vodotrysky slz jsou roztomilý a taky mi připomíná mého hyperaktivního kralíčka. Respektive ten byl spíš jako kombinace Pinkie a DerpyPinkiehappy
"I would not harm thee for all the world, friend, but thou art standing where I am about to shoot." - amišské přísloví
Cynický brony, který z vašich frou frou lovey-dovey příspěvků nejspíš facepalmuje.Facehoof
Odpovědět
#80
Dobře Pinkie! Dobře ty! ...a stejně jak já!
[Obrázek: flat,550x550,075,f.jpg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)