Hodnocení tématu:
  • 16 Hlas(ů) - 4.81 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanclub lady Rarity
[Obrázek: 1339130665071.gif]

Jen směle pokračujte Twilightsmile
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Já jsem jinak strašně milá a hodná holka (kecám, hodná nejsem Pinkiehappy ), akorát jsem děsně držkatá a občas řeknu nahlas to, co si opravdu myslím Pinkiehappy
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Discordian, you've made my day Facehoof Rainbowlaugh Facehoof Rainbowlaugh Facehoof
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
(26.01.2013, 13:56)Azuliana Napsal(a): Taky nebudu v reálném životě milovat všechny lidi jen proto, že dýchají, i když to jsou jinak naprostí blbci Pinkiesmile
Ok sestro, ty si očividně význam hesla „Love & Tolerate“ nepochopila. Vrať se k první epizodě, první série a zkus to znova (or LMGTFY). Pak se vrať a můžeme se začít bavit.

Odpovědět
Discordian, tohle si někam uložím budu to používat na trollovaní některých mých přátel na FB, co se rádi pouští do podobných debat (někdy mám pocit, že je mám v přátelích jen kvůli tomu Pinkiehappy )
(26.01.2013, 14:21)Grunt Napsal(a):
(26.01.2013, 13:56)Azuliana Napsal(a): Taky nebudu v reálném životě milovat všechny lidi jen proto, že dýchají, i když to jsou jinak naprostí blbci Pinkiesmile
Ok sestro, ty si očividně význam hesla „Love & Tolerate“ nepochopila. Vrať se k první epizodě, první série a zkus to znova (or LMGTFY). Pak se vrať a můžeme se začít bavit.

Budu je tolerovat, ale neznamená to, že je budu milovat... a jestli máš nějaký problém s mým názorem, přesuneme se do PM, tohle už začíná být awkward...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Jeden obrázek Raritywink
[Obrázek: RarityisFabulous.png]
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
Tak k tomu se dokonale hodí
Raritywink

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(26.01.2013, 14:20)Azuliana Napsal(a): Já jsem jinak strašně milá a hodná holka (kecám, hodná nejsem Pinkiehappy ), akorát jsem děsně držkatá a občas řeknu nahlas to, co si opravdu myslím Pinkiehappy

Heh.. něco málo možná napoví tvůj současný avatar... Pinkiehappy

A teď vážně... Grunte! Začni okamžitě Azulianu milovat či alespoň tolerovat! Ajsmug

P.S. Každý máme své temné stránky, každý máme svoje slabosti a každý máme nějaké pozitivní vlastnosti (i Hitler miloval zvířata a svoji vlast). Jestli něco, tak nás M6 má učit, že každý jsme nějaký... Rarity může působit jako fiflena, ale ve skutečnosti by se pro své přátele rozkrájela, Rainbow Dash je naprosto nevyzrálá, ale nakonec se dokáže přemoci a ovládnout svoji touhu být za každou cenu cool... Je normální, že nejsme perfektní, nemůžeme od ostatních čekat, že budou perfektní... otázkou je, jak se zachováme, když jde do tuhého...
All we have to decide is what to do with the time that is given to us...
Odpovědět
[Obrázek: rarity_by_csimadmax-d4cek59.png]
Odpovědět
(26.01.2013, 15:27)May Napsal(a): A teď vážně... Grunte! Začni okamžitě Azulianu milovat či alespoň tolerovat! Ajsmug
A nebo zase nadále ignorovat. Omlouvám se za vzpěnění, už na tom pracuju…

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)