Hodnocení tématu:
  • 16 Hlas(ů) - 4.81 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanclub lady Rarity
No tak, uklidni se Twilightsmile Vždyť Rarity je moc milá a hodná...jen je třeba nahlédnout pod tuny mejkapu a luxusního oblečení Ajsmug
Odpovědět
Tak to jsi krásně napsal Raritywink Tohle sem chci napsat už dlouho: Ikdyž je u mě Rarity v rámci mane 6 jedna z těch míň oblíbených, tak jí zbožňuju Twilightsmile, především pro její charakter, protože je úžasná, hodná a štědrá, a navíc hrozně elegantní. Twilightblush A taky Tabitha má skvělej hlasovej rozsah pro ty její hysterický stavy. Pinkiecrazy
Navíc, s Rarity mam některý vlastnosti společný, třeba to, že jsem někdy puntíčkář, jsem v některejch věcech precizní a někdy to vyžaduju i od ostatních, mám trpělivost, jsem zásadovej, nesnáším, když se ušpiním (cituju: "nevidím jediný smysluplný důvod v tom, abych si zablátil kopýtka" Twilightblush), a někdy jsem schopnej lidi peskovat kvůli drobnostem. Pinkiecrazy Ale abyste si nemysleli, že jsem zas takovej pedant, tak někdy jsem taky docela velkej flegmatik a je mi naopak úplně všecko jedno a na všecko kašlu. Rainbowlaugh Dále taky toho dokážu hodně udělat pro ostatní, ikdyž mě to stojí hodně času a úsilí a nakonec z toho třeba nic nemám. Twilightoops Rarity složka v mojí povaze tvoří asi tak 15% (Twi - 60%, FS - 25%, ikdyž některý vlastnosti těchto postav se překrejvaj, a tak se to nedá určit přesně), dřív jí bylo víc, ale postupně zeslábla a posílila se Fluttershy složka. Fluttershyouch
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět
Element štědrosti- dá Spikovi suverénně nejmenší drahokam Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Co vy víte, možná byl nejmenší, ale nejchutnější. Menší melouny jsou taky sladší Rainbowlaugh

[Obrázek: rarity_in_corset_by_eveningarwen-d5sovky.jpg]
EveningArwen
Odpovědět
Byl to drahokam z jejích šatů. Tim, že ho z nich odebrala, prudce snížila jejich kvalitu Rainbowlaugh
Odpovědět
Jo...to scénáristi úplně nevychytali...sice Rarí bylo jasný že pro ní Spike hlídal i tucet Opalesence bez ohledu na cenu, ale v rámci dobré výchovy by ho neměla takhle využívat. Každopádně generosity element se teda neprojevil...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Ale tak možná měl větší cenu, než ostatní Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
(27.01.2013, 01:12)krysohmyz Napsal(a): Co vy víte, možná byl nejmenší, ale nejchutnější. Menší melouny jsou taky sladší Rainbowlaugh

A proto, když měl cálovat, tak se toho od Rarity zbavil jako první a nejochotněji Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(27.01.2013, 01:12)krysohmyz Napsal(a):

Tak ta je moc krásná! RainbowkissRaritystarry
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)