Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.31 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Derpy FC
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět

Když jsem si to včera četl, umřela ve mě poslední naděje. Musíme nějak jednat bronies! Derpy je naše! Derpytongue2
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
(27.01.2013, 12:46)Vepra Napsal(a): Když jsem si to včera četl, umřela ve mě poslední naděje. Musíme nějak jednat bronies! Derpy je naše! Derpytongue2

Neviem, či sa už náhodou nerozhodlo...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Jak to myslíš? Jakože rozhodnuto o tom že Derpy už nebude? Myslím si že tak jako tak bychom mohli ještě něco zkusit Ajsmug
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Na savederpy.com je dopis od Amy Keating Rogers, tá sa k tomu vyjadrila. No dúfam, že nám Derpy v seriáli ostane, aj keby ju "museli" upraviť. Holt 'murica a sloboda prejavu.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
No tak tam snad v tom mailu píše o to že ani nejde o to jak vypadá spíš o to jak se jmenuje. Derpy prej znamená něco jako Retard.
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Jo, v internetovém slangu to může znamenat i tohle.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Konec konců myslím si kdyby kupříkladu udělali o Derpy jednu epizodu kde by se vysvětlilo kde se vzala, proč tam je a že je to vlastně takovej symbol Bronies tak by pak nikdo nemoch mrmlat o tom že to má bejt jako výsměch pro postížený.
I once dug a pit and filled it with clouds....or was it clowns.... well whichever it was it began to smell...Ahah! must have been clowns. Clouds don't smell, they taste of butter. And tears.
Odpovědět
Niektorým "precitlivelým" ľuďom to nevysvetlíš. No veci okolo Derpy sa tu riešili už x-krát v inom topicu, tak uvidíme, či nás scenáristi prekvapia.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Nepřekvapí Rainbowlaugh
Derpy je pryč, to snad je každému jasné. To že tam nasadí nějakého podobného poníka s jiným jménem "aby zájmu bronies učinili za dost", to je spíš urážka naší inteligence.
Svět je děvka a lidi jsou blbí. Tak se s tím smiřte a najděte si, jako já, někoho jako Lyru. Ta není nic proti ničemu (relativně Rainbowlaugh) a můžete se bavit hledáním ostatních "slavných" BGPs Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)