Hodnocení tématu:
  • 23 Hlas(ů) - 4.48 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna Club
[Obrázek: stop_touching_me__i_am_the_night__by_ale...5sl144.png]


[Obrázek: lunas_christmas__hd__by_centerdave77-d5p2t75.png]


[Obrázek: night_walk_by_grayma1k-d5iih64.png]


[Obrázek: _mlp__princess_luna_by_awsdemlp-d5of81p.png]
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Tak jsem si včera za odměnu zahrál pár hodin minecraft...
...vím že to není žádnej zázrak, ale stejně jsem musel pochytat, namnožit a obarvit snad bambilión ovcí...
[Obrázek: mineluna.jpeg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Dobrý, poznává se a nadšeně podupkává. Rainbowlaugh



Jinak. HAHAHAHA Kdo měl dneska zkoušku z mytologie v antickém umění a jako jeden z námětů k určení si vytasil jistou "nejmenovanou" bohyni jejíž atribut je korunka a půlměsíc? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Hustý, to já jsem udělal zprávu z Areciba: našel jsem její binarní kód
[Obrázek: arecibo-msg-decoded.GIF]
S Redpowerovským krájením bloků to jde lépe a radostněji.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Pidi...to...to...to chce 1+ od všech, kteří to viděli Rainbowlaugh

No, ode mě teda rozhodně Ajsmug
Odpovědět
A pár rozkošných obrázků Twilightsmile

[Obrázek: luna_princess_of_christmas_by_up1ter-d5pp5jn.png]
[Obrázek: queen_of_the_night_by_up1ter-d54qdji.png]
[Obrázek: luna_by_up1ter-d53c98x.png]

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Díky díky díky... to fakt nebyl big deal... ...a do Equestrie jedině vlakem! Twilightsmile

[Obrázek: 109Equestria.jpeg]
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
To je fotomontáž nebo to tu fakt jezdí, případně čí to je a po jakých trasách? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Vystřižené z tohohle videa: ČD 380 011-7. Ani jsem neuvedl původního autora, shame on me!

EDIT: Ale je to takové prázdné, chtělo by to něco přidat. Chtěl jsem usadit Derpy na stanoviště, ale vypadalo to blbě, stejně jako vlajka Equestrie vpředu...
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Škoda, že není opravdová. Raritycry
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)