Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
Pozor na mafiu, pokiaľ ide o ropu... Spike je síce kamarátsky malý drak a asistent numero uno, no predsa len to nie je poník - a načo toľko lojálnosti a kamarátskosti voči Twi? Špión je to Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Uplácený diamanty, které těží ubozí vykořisťovaní earth ponies v nelegálních dolech mafie pod chráněnou krajinnou oblastí Everfreejského lesa.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(30.01.2013, 01:42)ZoidySVK Napsal(a): Well...
Díky Taře a tweetu, který tohle předcházel, o tom vlastně vůbec vím Rainbowlaugh.

(30.01.2013, 08:42)Geeshta Napsal(a): Talk about an eye candy...
Talk about an eye candy! Vždyť Twilight je princezna už dávno Pinkiehappy.
I'm the pchrinces of the night, so of cchourse they run in fchright...

(30.01.2013, 12:13)Discordian Napsal(a): Kdyby se ze Spika stala princezna, to by o něj Rarity hned měla jinačí zájem Rainbowlaugh
Nevím jak Spike, ale třeba takový Dusty už se princeznou stal Rainbowlaugh.
https://twitter.com/CrusaderVX/status/29...2581200896


Btw, strašně se mi líbil tweet M. A. Larsona: https://twitter.com/M_A_Larson/status/29...7817358337


(30.01.2013, 17:48)Azuliana Napsal(a): Uplácený diamanty, které těží ubozí vykořisťovaní earth ponies v nelegálních dolech mafie pod chráněnou krajinnou oblastí Everfreejského lesa.
Filthy earth ponies good only to serve the supreme unicorn race? Kde jsem to už jenom slyšel... Nějaká abridged series, to je jisté Pinkiehappy.
Odpovědět
Docela Larsona v tuhle chvíli lituju... na něj se snese nejvíc z toho shitstormu...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Klídek, pohoda, leháro, poníci
Tohle by mělo být ve Feels, ale je to related
[Obrázek: ZxBvBzh.jpg]
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
(30.01.2013, 18:35)Fun1k Napsal(a): Klídek, pohoda, leháro, poníci
Tohle by mělo být ve Feels, ale je to related
[Obrázek: ZxBvBzh.jpg]

Já si nemůžu pomoct, ale já už v tom všem vidím mocichtivou Twilight z FiW Pinkiehappy. Ty první dva obrázky jsou přesně to, co by dělala minimálně pětkrát denně Rainbowlaugh. Dokud by ji to nezačalo nudit, samozřejmě.
Odpovědět
Xavier s tou reakcí na eye candy si to trefil, já na to úplně zapomněl a ta fráze mě jen tak napadla Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak ta změna bude s nejvyšší pravděpodobností permanentní:

Twilight Sparkle accidentally casts a spell that switches the Cutie Marks and destinies of all her friends, and the only way she can reverse the spell is by writing her own magic. Little does she know that by achieving this great accomplishment, she will fulfill her destiny and emerge a princess.
Tento uživatel dostal varování za propagaci drog.
Odpovědět
Tak ony princezny umí měnit svou fyzickou formu, ne?
Problem? Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)