Anketa: Chcete Twillight jako Alicorna?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
ANO
30.77%
56 30.77%
NE
50.55%
92 50.55%
MOŽNÁ
18.68%
34 18.68%
Celkem 182 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twilight Sparkle je alicorn v Season 3
tak tohle bych bral!Rainbowlaugh
Odpovědět
Nebol by to zlý nápad Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Nj mohli by to spravit ako bocnu seriu. Dej by sa mohol ciastocne prelinat s hlavnou, cim by to poskytovalo alternativny nahlad na vec. Ale to uz je asi prilis komplikovane pre 8 rocne dievcata...
Odpovědět
No, bočnú sériu, prípadne fanúšikovský projekt, no prikláňam sa k tej druhej možnosti (ak by Hasbro nedostalo marketingový záchvat, asi by do toho nešlo). Tak či tak by to stálo za pozretie... Inak, kto je tá úplne vpravo?
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
já nechci aby byla twi alicorn Twilightoops možná že bude vládnout ale to by musela opustit svoje přátelé ne?Tedy jestli by šla vládnout do cantrlotu ale když jsem viděla ten obrázek tak asi ano :/ nebo napíše svoje vlastní kouzlo,které ji přemění na alicorna (jestli to tady už někdo psal tak se omlouvám) no...uvidíme
Když obejmete Equestrii tak ji nikdy nepustíte Twilightsmile
Odpovědět
Akorát místo Raindrops bych tam dal Lightning Dust Rainbowkiss
Odpovědět
Tak řeklo se že se tam kouzlem přehodí cutie marky a osudy jejích přátel. Princezny jsou taky její přátelé Rainbowlaugh
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Víš kolik přatel má Pinkie Pie?
Odpovědět
Este, ze EQ nema facebook. To Pinkie nikdy viac nespala.
Odpovědět
(01.02.2013, 12:00)Crazy Moon Napsal(a): já nechci aby byla twi alicorn Twilightoops možná že bude vládnout ale to by musela opustit svoje přátelé ne?Tedy jestli by šla vládnout do cantrlotu ale když jsem viděla ten obrázek tak asi ano :/ nebo napíše svoje vlastní kouzlo,které ji přemění na alicorna (jestli to tady už někdo psal tak se omlouvám) no...uvidíme

Možno dostanú ostatné z mane6 prácu priamo v canterlote aby boli blizko Twilight
-Rainbow Dash - osobný strážca (a Wonderbolt)
-Rarity - naďalej krajčírka, no s lepším platom
-Applejack- Hlavná kanterlotská jablčná pekárka
- Fluttershy - pracovníčka v Canterlot Gardens Zoo
- Pinkie Pie - dvorný šašo
Rainbowlaugh
MY PRIMARY FUNCTION IS FAILURE
deviantart: http://daoldhorse.deviantart.com/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: