Hodnocení tématu:
  • 9 Hlas(ů) - 4.44 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anti-brony (diskuze nad smutnou skutečností)
to asi nikdo Rainbowlaugh ale stejnk je debilní,jak inteligenti vezmou lidské ehm... daj dej jak z hentaie vsechno hodej na chudáky poníky a jdou házet spatné svetlo :c (look what you did!you made fluttershy cry! Fluttercry see?)
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
[Obrázek: unsee-button-disgusted-eccbc87e4b5ce2fe2...=500&h=281]
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
(03.02.2013, 12:16)Ferraripony Napsal(a): dobře je to vidět v equestria girls v 0:57 Pinkiesmile

Eh, vždycky když to posloucham, tak tam v souvislosti s timhle videem slyšim: Equestria Girls, we're kinda magical, boobs and hooves... Twilightblush Rainbowlaugh
Odpovědět
Povedzme si to takto, pokiaľ bude existovať ľudská rasa, bude existovať aj nekonečná ľudská blbosť. Nechajme, nech si hateri a clopperi konajú svoje, to odzneje.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
nevim kde sem to slyšel možná z matrixu dokud bude na světě láska bude tu i nenávist a to je smutná pravda pokud tu bude nekdo nebo neco co bude mít rád bude tu i ten který to nenávidí a to je lekce kterou sem se naučil od života
"Well, look at you.
I thought you were wiser, but I thought wrong!
Tis a terrible pity. Like a moth flittering towards a flame."

-Knight Lautrec of Carim
Odpovědět
K tématu:
Proč mám neuvěřitelnou výhodu, že jsem brony? Je to jedna z těch věcí, na které se nyní společnost dívá skrze prsty. Až budu mít jednou potomky a nějaký z nich za mnou přijde s tím, že mi musí něco divného oznámit, v klidu se s ním posadím a řeknu mu něco takového:
"Ať je to cokoli, ubezpečuju tě, že to pochopím. Možná to nevíš, ale když mi bylo 20, také jsem dělal něco, co tehdejší společností bylo chápáno jako divné až úchylné. Sledoval jsem seriál o mluvících pastelově barevných ponících v kouzelné zemi, My Little Pony: Friendship is Magic."
A tak dále. Pomůže mi to rozumnět si se svými dětmi, ať už budou mít rády cokoliv.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Pochybujem, že taký belieber ostane belieberom do tridsiatky. Raz ho prejde puberta, vyrastie a (v lepšom prípade) dostane rozum. Šialenstvo okolo tohto wannabe speváka je krátkodobou záležitosťou - zviditeľní sa, vydá pár "kvalitných" albumov a ani po ňom pes neštekne.
Tým, že príslušník nejakého fandomu neberie ohľad na iných, si akurát píli konár pod vlastným zadkom a robí zlú reklamu svojmu fandomu. No žiaľ, ľudia s obmedzeným videním skutočnosti ("len ja mám pravdu, ty nemáš šancu") tu boli a budú...
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Fun1k proč ten minulej čas? Já hodlam MLP:FiM sledovat až do stáří.
Odpovědět
Protože se budu vyjadřovat o tom uplynulém období, kdy to bylo divné. Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Chápu. "Víš, ty už žiješ v době kdy MLP:FiM je povinná součást školní výuky, ale za mejch mladejch časů to lidi považovali za divný " Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 6 host(ů)