Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animované seriály/filmy o ponících/koních
#25
Minulý rok jsem si ta brouzdal YT a omylem klikl na jednu věc. A to film s Barbie. Ano s Barbie Twilightblush

Už jsem to chtěl odkliknout a jít zase dál. Avšak mě celkem zaujal název toho filmu. Barbie And Her Sisters in A Pony Tale.

"Hmm. Když není co dělat, tak tomu dám šanci no." řekl jsem si a šel do toho. Twilightsmile

Nakonec jsem musel uznat, že to opravdu není až tak špatný. Hodně vtipný, má to i lehký děj, postavy mají kupodivu velmi dobré hlasy a pak i chytlavý song. Pinkiesmile

"Tak počkat!!! Ty postavy mají velmi dobré hlasy, které odněkud přece znám!" Rainbowhuh A taky že ano. V tomto filmu se nakonec ukázalo, že tu je totiž až nezvyklé množství voiceactorů přímo z My little Pony G4 ! Zatim jsem napočítal 4 lidi, které znám a jsou určitě další, které mi unikly. ( Je zajímavý slyšet Tabithu st. Germain jak tam mluví kluka Rainbowlaugh )
Je tam i Kazumi Evans, Claire Corlett a Barbie mluví přímo Kelly Sheridan, která v MLP mluví Starlight Glimmer.

Ten celý film mě docela chytl i příběhem a dokonce i Barbie je tu v inteligentní formě. Ale několik věcí jsem přeci jen musel přirovnávat k MLP. Např. je tam poník jménem Dash, nebo jedna holčina nosí jezdecký dres i helmu ve stejných barvách, jako má Twilight Sparkle srst a hřívu. I hvězdy ta holčina má. Twilightblush

Nicméne pokud to budete chtít zkusit, tak prosim Pinkiesmile




Zde tvůrci toho filmu udělali takovou srandičku v podobě vystřižených scén, co mě velmi pobavilo Twilightblush



A nakonec i song



Někdy je dobrý dát tomu šanci Pinkiesmile
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Animované seriály/filmy o ponících/koních - od Blue Storm - 11.08.2015, 00:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)