Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animované seriály/filmy o ponících/koních
#9
Už jsem se bál, že si na mě nikdo nevzpomene Pinkiesmile

Dabing The Last Unicorn je fajn, ale i tak doporučuju originální znění a hlavně soundtrack od skupiny America, ze kterého vždycky trochu mrazí - obzvláště z úvodní melodie (animace provázející píseň je vytvořená přesně podle slov v originálním znění). Oproti písni v češtině má v sobě zvláštní smutek táhnoucí se celým příběhem a přesně ladí k pocitu "Jsem jediný žijící jednorožec? Poslední na celém světě?".


Posledního jednorožce jsem poprvé viděl jako malý kluk - už tehdy na mě hodně zapůsobil - a pak těsně předtím než mou životní pouť zkřížili kreslení poníci... Patrně kvůli němu opustil jsem do té doby bezpečný les svůj a vydal se hledat ostatní, mně podobné. A našel je tady Twilightblush and I'M ALIVE!!!

Tenhle film mi přinesl nezapomenutelný zážitek - vybrat avatara pro tohle fórum se tak ukázalo jako velmi snadné Ajsmug
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Animované seriály/filmy o ponících/koních - od Jamis - 19.10.2012, 01:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)