Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animované seriály/filmy o ponících/koních
#35
Jsem tu zrovna o tomhle filmu chtěl napsat, ale koukám, že už mě někdo předběhl Twilightsmile

Já na to včera narazil úplně náhodou a hned mě zaujalo zpracování těch koníků. Hrozně mi to připomělo MLP. Kdo ví, odkud tehdy Lauren čerpala inspiraci pro G4. Ale fakt musím uznat, že na rok 1983 je to hrozně hezky udělané a roztomilé. Navíc, když si ještě k tomu vezmete, že je to argentýnský film. Už dlouho jsem se na žádný animák nekoukal, tak jsem si to hned stáhl a zkoukl. Sice jsem na to koukal ve španělštině a bez titulků, naštěstí je ale příběh docela v pohodě pochopitelný. Tyhle náhodné objevy téměř neznámých filmů na internetu a celkově starté animáky jsou stejně nejlepší. Občas se dají najít opravdové poklady. Pokud máte rádi pohádky s koníky, určitě koukněte Raritywink

Stejně jsem se ale po celou dobu sledování nemohl zbavit dojmu, jako bych to už někdy kdysi dávno viděl. Nevíte někdo, zda to u nás třeba neběželo pod jiným názvem?

Jinak ty písničky ve španělštině jsou dost dobrý. Není na škodu se občas zaposlouchat do úplně cizího jazyka, kterému vůbec nerozumíte Rainbowlaugh



Mimochodem, film se dá stáhnout i tady, a to v celkem slušné obrazové kvalitě Raritywink

Za mě hrozně fajn film.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Animované seriály/filmy o ponících/koních - od Najlvin - 21.02.2020, 14:43

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)