Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#4
Pro dosažení lucidního snění existuje mnoho způsobů, rychlé i pomalé. Záleží na tom, jak moc je toho schopen člověk podstoupit či kolik tomu chce věnovat času.

Na tuto metodu, jsem narazil asi před půl rokem. Normálně bych se tomu možná tak usmál a brouzdal netem dál, hlavně proto, že sepsání bylo evidentně odfláknuté. Nicméně jak jsem to četl, docela mě zamrailo. Vzpoměl jsem si totiž, jak nám kdysi dávno vyprávěl kamarádův tát, že měl od kamaráda jogína půjčenou knížku, ve které našel zhruba stejný postup (ale nejmenovalo se to lucidní snění, také je to jedna z věcí, která se dá nazvat spoustou výrazů). A jelikož si z té knížky víc nepřečetl a šel to rovnou zkoušet, něvěděl, co může očekávat. Dosáhl stavu, kdy nemohl hýbat tělem, ale všechno viděl, leč ze stropu (jak to hodněkrát popisují lidé po klinické smrti). A jelikož ho to naprosto vyděsilo, neodvážil se pohnout a zůstal na tom místě až do té doby, než ho přišli vzbudit spolubydlové (což netrvalo dlouho), a zděšen pozoroval jak s ním třesou. Sic si už nevzpoměl, jak se "dostal zpátky do své hlavy", ale už to nikdy nevyzkoušel.

Při zkoušení takových věcí mějte na paměti, že tak, jako si můžeme zahrávat s mozkem my, si může zahrávat on s námi Pinkiesmile

Leč, tyto situace se vůbec nemusí vyskytnout u jiných metod, tenhle způsob je však jeden z nejrychlejších a rychlá změna, když je navíc nemožné říct co se stane a obzvláště napoprvé, může pěkně vyděsit. Ale ve chvíli, kdy je zjevné, že je něco jinak, a nenecháte se paralyzovat strachem, si s tím můžete začít hrát Pinkiesmile
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10
RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - od Pajzl - 09.09.2012, 02:06

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)