Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#8
(09.09.2012, 08:08)Refly Napsal(a): Mohl bys ten návod stručně přeložit? Stačí v bodech, nejsem si jistý, zda jsem mu úplně porozumněl.

Tady:

Lehněte si, jako když jdete spát. Nejlépe to funguje, pokud jste extrémně unaveni. (čímž si nejsem tak úplně jist Pinkiesmile )
Ležte na zádech s rukama podél těla a se zavřenýma očima. ZŮSTAŇTE NAPROSTO NEHYBNĚ A VZHŮRU.
Váš mozek bude tělu posílat signály, aby zjistil, jestli už jste připraveni usnout. Tyto signály zahrnují: svědění, nutkání změnit polohu, mrknout či pohnout okem či končetinama (pamatujte, že oči musí být zavřené). MUSÍTE VŠECHNY TYTO SIGNÁLY IGNOROVAT.
Po nějakých 20-30 minutách vám bude těžknout hrudník (či končetiny), můžete také slyšet divné zvuky. Nyní jste ve spánkové paralýze, pokud otevřete oči pravděpodobně budete mít halucinace (snění s otevřenýma očima) a nebudete schopni pohnout tělem. To nyní kompletně spí.
Teď, dyž si plně uvědomíte, že sníte, můžete zavřít oči a ponořit se do snu. Budete si to však plně uvědomovat a můžete (s trochou cvičení) sen kontrolovat.


Vesměs je to to co jsi zkoušel a zažil Pinkiesmile Avšak, co se stane po těch 2-3 minutách? Pinkiesmile

Citace:Kolik z vás by Lucidní snění využilo v souvislosti s MLP? Já bych šel hned pohladit Twilight, ale k tomu mam ještě hodně daleko... Rainbowkiss Rainbowlaugh
Myslím, že tady z fóra nejspíš všichni Rainbowlaugh

Citace:Nejsem odborník - ale z toho co jsem četl si myslím, že LD je naprosto ideální pro MLP...
Eeyup, ale pak aby se jednomu chtělo zase zpátky do toho reálného světa Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10
RE: Tulpaforcing aneb Vymente zdravý rozum za poníkov - od Pajzl - 09.09.2012, 16:14

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)