Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#43
Tak zatímco ostatní pracují, dívají se na fanficy, nebo odpočítávají nekonečně dny do začátku třetí série Rainbowlaugh,jsem já vyzkoušel tvrzení výše o tom, že někdy jde lucidní snění lépe, pokud jste v REM fázi, případně mezi odpolednem a večerem. Lehl jsem si na postel a započal další pokus o metodu WILD. Lehl jsem si do předepsané polohy a soustředil se na dech a myšlenky.

Po dvaceti minutách se objevilo pouze mírné ztěžknutí hrudníku a signály, abych se pohnul. Vydržel jsem a neudělal ani drobný pohyb (resp. ne uvědomělý pohyb, patrně se mi asi o pár milimetrů sekaně pohla noha, která už to brnění nemohla vydržet) Po třiceti minutách jsem nebyl na žádných bouřlivých vlnách jako před dvěma dny, kdy jsem pokus dělal prvně. Nicméně, ani dnes jsem nebyl čistě bez výsledků. Když se mé vědomí vracelo ze spánkové paralýzy (patrně jsem měl mikrospánek, nebo mi jen na chvíli vynechala paměť) tak jsem uslyšel jakoby skřehotavé zlomyslné zachechtání. Něco v tom smyslu, jako když se vám chechtá starý čaroděj, který s vámi hodlá dělat pár experimentů.

Je tedy možné, že se objevují první znaky lucidního snění? Nemohu ani popsat své unikátní pocity, neboť žádné neexistují, protože i když jsem polohu neměnil, tak jsme na hodinu usnul, probudil jsem se stočený na boku a o hodinu později, aniž bych si cokoliv ze snu pamatoval. Takže mé pocity jsou jednoduché, rozespalý, neochotný cokoliv dělat, netrpělivý a naštvaný. Tedy běžné pocity kohokoliv, kdo si neplánovaně zdřímne odpoledne, zazdí půlku volného času a nedostane odměnu po které toužil.

Nejsem odborník a i do laika mám docela daleko, každopádně, dle mého názoru, jestli se vám lucidní snění provozuje lépe po šesti hodinách spánku nebo odpoledne, nevím. Ale vím, že když jsem to zkoušel já, tak se nedostavil ani normální sen, natožpak lucidní. Pouze to malé zachechtání. Budu tedy nadále zkoušet obě možnosti, zatím ale věřím tomu, že to tvrzení U MĚ pravdivé není.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Frolda - 11.09.2012, 20:25
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)