Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#48
Je načase, abych se konečně taky zapojil do debaty a ne jen potichu šmíroval.
Mám za sebou přes 10 pokusů o lucidní snění, všechny metodou popsanou výše (this).
Musím potvrdit, že metoda funguje nejlépe, když jste hodně unaveni (nebo ráno po chvíli, co jste vzhůru). Kvůli nedostatečné unavenosti mi ztroskotala více jak polovina pokusů.
Největší problém pro mě je, nevypadnout z toho po té, co se dostaví halucinace a nemožnost pohybu. Vždycky se mi prudce rozbuší srdce (to nepočítám, že se mi občas špatně dýchá), no prostě takové to: "oh my gosh, oh my gosh, oh my gosh... už to začíná", a úplně mě to probere. První pokusy bylo probrání skoro okamžité, ale po menším trénování už tolik nevyšiluji a dostanu se vždy o něco dál. Musím říct že můj nejúspěšnější pokus, a taky možná jediný úspěšný byl, úplně nechtěný.
Jednou ráno, po zazvonění budíku jsem vstal, došel si na záchod, zapnul PC, napil se, atd atd... ale jelikož bylo celkem brzo, tak jsem se rozhodl, že si půjdu ještě na chvilku lehnout. Zalehl jsem tedy zase do ještě vyhřáté postele a zavřel jsem oči, že půjdu normálně spát. Najedou si uvědomím, že se nemůžu hýbat, otevřu oči a mám celkem solidní halucinace (plyšáky a stíny se hýbat jsem ještě neviděl Pinkiecrazy + nějaké divné zvuky a skřeky). Při zavření očí jsem si dokonce dokázal postavit scénu snu podle svého. Celestiižel to mělo jen krátké trvání a já se úplně probudil.
Poslední pokus jsem prováděl asi před 2 dny. Šlo to docela dobře, hrudník ztěžkl, končetiny znehybněly, začal jsem slyšet zvuky a mít mžitky před očima... bohužel to trvalo pár minut a ne a ne se dostat dál do halucinací nebo snu...

No nebudu to vzdávat a budu trénovat. Dřív jsem si chtěl napsat deníček o mých pokusech, ale nějak z toho sešlo. Budu vás informovat o mém dalším postupu.



ps. Nejhorší je, když už víte, že "to" začíná, a vám v tu chvíli jako naschvál vlezou do hlavy myšlenky na noční můry a ne a ne se jich zbavit... To ani poníci nepomáhají Twilightangry2. Jediné co se mi zatím povedlo, si představovat třeba Twilight Sparkle jak vám pomáhá... snad to bude fungovat a bude se mi konečně zdát o ponících...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 5 host(ů)