Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lucidní snění aneb portál do Equestrie
#50
Well, zkoušel jsem WILD asi ve čtyři ráno... a to jsem netušil jak to v našem bytě v noci žije a jak to jde všecno slyšet, když se somepony snaží nic nevnímat... morčata hlodají, rodina chrápe, kašle, chodí na záchod... no horší než komár Rainbowlaugh
Vždycky, když vědomí začalo trochu vyšilovat, tak mě něco z těchto věcí vytrhlo, po pátém pokusu jsem to vzdal, neboť tát v kuchyni začal skřehotat, resp. jsem to tak ze začátu vnímal, ale pak mě to jeho kašlání z paralýzy vytrhlo. Pak si ještě pustil rádio a nezbylo mi, než toho nechat Applejackunsure

(12.09.2012, 02:05)Terok Napsal(a): ps. Nejhorší je, když už víte, že "to" začíná, a vám v tu chvíli jako naschvál vlezou do hlavy myšlenky na noční můry a ne a ne se jich zbavit... To ani poníci nepomáhají Twilightangry2. Jediné co se mi zatím povedlo, si představovat třeba Twilight Sparkle jak vám pomáhá... snad to bude fungovat a bude se mi konečně zdát o ponících...
Mno, tohle by mohlo zabrat Pinkiehappy Nemůžu se dočkat, až to vyzkouším Rainbowlaugh
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Terok - 12.09.2012, 02:05
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pajzl - 13.09.2012, 02:04
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:06
RE: Lucidní snění aneb portál do Equestrie - od Pogady - 18.07.2013, 22:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)